Sitemizde şuan toplam 1003 film bulunmaktadır.

Zamanın Unuttuğu Oyuncak Hikayesi Full HD izle

3.050
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Zamanın Unuttuğu Oyuncak Hikayesi Full HD izle

Zamanın Unuttuğu Oyuncak Hikayesi 2014 filmi Orjinal ismiyle Toy Story That Time Forgot IMDb’ den 7.4 puan almıştır. Zamanın Unuttuğu Oyuncak Hikayesi 2014 filminin özetine gelecek olursak Öncekilerinin aksine Oyuncak Hikayesi bu sefer 22 dakika sürüyor. Her ay veya iki ayda bir bu şekilde kısa filmler çıkarılacağını söyleyen filmin yazarı ve yönetmeni Steve Purcell, Oyuncak Hikayesi’ne yeni oyuncular da katmış durumda. Kısa filmler 2017 Hazirana kadar sürecek. Önceden duyurulduğu üzere 16 Haziran 2017’de Oyuncak Hikayesi 4’ün gösterime girmesi bekleniyor. Tom Hanks, Tim Allen ve Kristen Schaal filmlerin seslendirmelerinde görev almakta. Daha önceki filmlerde de gayet başarılı şekilde seslendirmeleri yapan bu kişiler Oyuncak Hikayesi 4’te de olacak gibiler. Serinin önceki filmlerini sitemizden 720p izle! Kısa filmler gösterime girdikçe siteden yayınlanacaktır. Alternatif seçeneklerle, hd film izle seçeneğiyle sunulmaktadırlar.
Oyuncak Hikayesi 1995 yılında ilk filmiyle ortaya çıkmıştı. 2005 yılında Oyuncak Hikayesi 4 izle A.B.D Ulusal Film Arşivi’ne katıldı. Filmin estetik ve kültürel bakımdan korunacaklar kategorisine nasıl girdiğini izleyen herkes anlayabilir. Animasyon olması ve oyuncaklarla ilgili olması “sadece çocuklar için” anlamına gelmiyor. Her yaştan kişi rahatlıkla, eğlenerek filmi izleyebilir. Oyuncakların her bölümde farklı bir maceraya atıldıklarını, başlarına gelen belalardan nasıl sıyrıldıklarını hep beraber izleyebileceğiz. Seslendirmelerinde Kevin Mckidd, Tom Hanks gibi oldukça tanınan ve serinin her filminde yer alan kişiler var. Sitemizde alt yazılı olarak izleyebilirsiniz. Bölümlere ayrılmış şekilde veya tek parça izle alternatifleriyle sunduğumuz filmler uzun ömürlü depolama kaynaklarında tutulmaktadırlar. Oyuncak Hikayesi’ne 22 dakikanızı ayırın; pişman olmayacaksınız.
Zamanın Unuttuğu Oyuncak Hikayesi 2014 filmini sitemizden ‘ Zamanın Unuttuğu Oyuncak Hikayesi Full HD izle ‘ başlığı ile Türkçe dublaj, tek parça, full hd ve 720p hd izle başlığı ile izledikten sonra Zamanın Unuttuğu Oyuncak Hikayesi filmine yorum atmayı unutmayınız. :) hdfilmdenizi.com iyi seyirler diler !

Tür: 2014 Filmleri, Animasyon Filmleri, IMDb En Iyi Filmler

Yapım: 2014

Etiketler: , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?