Sitemizde şuan toplam 1003 film bulunmaktadır.

Wrong Turn 6 izle | Korku Kapanı 6 Türkçe Dublaj Full izle

710
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Wrong Turn 6 izle | Korku Kapanı 6 Türkçe Dublaj Full izle

Bulgar sinemasının bugüne kadar varlığından bir haber olan bizler Amerikan yapımı Wrong Turn 6 izle | Korku Kapanı 6 Türkçe Dublaj izle filminin prodüksüyonuna yardımcı olarak filmi yapan iki ülkeden birisi olarak karşımıza çıkması bizleri çok büyük şaşkınlığa gark etti. Fakat buna rağmen serinin geri kalanını izleyenlerin bileceği üzere gerçekten kaliteli bir film sizleri bekliyor.

Wrong Turn 6 izle | Korku Kapanı 6 Full izle filminin konusundan sizlere bahsetmek ve filmin genel hikayesine kısa bir çerçeve çizmek gerektiğini düşünüyorum. Öncellikle şunu belirtmeliyim ki sinema için en basit parametre bir filmin beğenilmesiyle orantılı serilerinin yapılmasıdır. Wrong Turn 6 izle | Korku Kapanı 6 izle filmi de bu çerçeve de bakılırsa oldukça başarılı ve seyirci tarafından tutulmuş bir korku serisidir. Serinin son filminden hatırlayacağınız üzere Dany’e springs de bir miras kalmıştır. Hiç bir kulaktan dolma safsataya aldırış etmeyen ekip buraya dolu yola çıkarlar.. Mirası elde etmeyi beklerken hayatlarını karartacak bu kasabaya geldiklerinin farkında değillerdir. Farkına vardıklarında ise iş işten geçmiş olacaktır.

2014 Amerika ve Bulgaristan ortak yapımı olan ve korku gerilim türünde karşımıza çıkan Wrong Turn 6 izle | Korku Kapanı 6 Full hd izle filmi abartısız olarak 2014 ve 2015 yılının en çok beklenen korku filmleri arasında yer almıştır. Gişede de oldukça büyük başarı yakalamasına rağmen filmin kalitesi pek bir bekleneni verememiştir. Bunu ımdb puanından ve seyirci yorumlarından anlayabiliriz.

Filmin başındaki isim yani yönetmenlik koltuğunda oturan Valeri Milev adlı ismini daha önce hiç duymadığımız Bulgar bir sinemacıdır. Oyuncu kadrosundaki isimlere bakılır ise Amerikan ağırlıklı bir grup görülebilir. Bunun yanı sıra kadro da bulunanlar ise Erica Leerhsen , Sadie Katz , Chris Jarvis , Aqueela Zoll , Roxanne Pallett gibi önemli oyunculardır.

Tür: 2014 Filmleri, Gerilim Filmleri, Korku Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler

Yapım: 2014 - ABD , Bulgaristan

IMDB Puanı: 5.9

Yönetmen: Valeri Milev

Oyuncular: Erica Leerhsen , Sadie Katz , Chris Jarvis , Aqueela Zoll , Roxanne Pallett

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?