Sitemizde şuan toplam 1003 film bulunmaktadır.

Vesvese Cin Tuzağı Full HD izle

952
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Vesvese Cin Tuzağı Full HD izle

Son dönemlerde özellikle Hasan Karacadağ’ın da büyük etkisiyle korku filmindeki yükselişimiz tüm sinema dünyasında etkisini sürdürmekte. Vesvese Cin Tuzağı Full HD izle filminde ise adından da anlaşıldığı üzere vesvese kullanarak yani kendi düşüncelerini ile insanları yöneten bu varlıkların neler yapabileceğini tahmin dahi edemezsiniz.Lanetler,büyüler,tılsımlar,muskalar…Tabi ki de bu varlıklar bir den musallat olmuyorlar. En büyük illet olan kıskançlık duygusu filmin adeta ana konusu diyebiliriz.

http://hdfilmdenizi.com/wp-content/uploads/2015/08/vesvese-cin-tuzağı-izle-e1440530556137.jpg

Vesvese Cin Tuzağı izle filmimizin baş karakterlerini oluşturan Alev ile Murat her insan gibi sıradan ve monoton bir yaşam sürmekteydiler. Tabi bu mutluluğu kıskanan kişinin Alev’in en yakın arkadaşı Ceren olunca işler başka boyutlara taşınır ve tabi ki başka boyuttan varlıklarla işler birbirine girmektedir. Ceren bu ilişkiye ne kadar bulaşmak istese de Murat eşini sevmekte ve Ceren’i reddetmektedir. Ceren aşkı artık kara sevdaya dönüşmüştür ve o kadar çaresizdir ki kendine en büyük günah olan büyü ile bir çare bulmayı düşünür. Yaptığı büyü o kadar güçlü ve etkili bir büyüdür ki çözülmesi çok ama çok zordur. Murat’ın bedenini ele geçiren bu varlık artık kontrolden çıkmıştır ve Alev arkadaşı ile beraber bir çözüm yolu aramaya başlar . Tabi bunun çok kolay olmayacağını da bilmektedirler. Gülseren ve Alev’i bu korku dolu macera da bir çok doğa üstü olay da beklemektedir. Ceren yaptığı büyünün etkisini göstermesi sebebiyle çok ama çok mutludur. Ama unuttuğu da çok önemli bir şey vardır. Bu evrende büyüye bulaşmış hiç bir canlının cezasız kalmayacağıdır.

Korku filmlerinden adını sıkça duymakta olduğumuz başarılı film yönetmeni Sümeya Kökten bu filmde çok iddialı olduğunu gerek sosyal medyadan gerek yazılı basından duyurdu. Vesvese Cin Tuzağı tek parça izle filminin çekimlerinde büyük bir yol gidildi. Basına 2 Ekim’de gireceği duyurulan bu korku filminde başka evrenlerden başka alemlerden canlıları izlerken etkilenmeyip korkmamak elde değil bizden söylemesi. Başarılı olacağı bir çok sinemaseverden olumlu eleştiriler okuduğumuz bu filmi sitemizden kesintisiz bir şekilde izleyeceğini belirtmekteyiz. İyi seyirler…

Tür: 2015 Filmleri, Fragmanlar, Korku Filmleri

Yapım: 2015 - Türkiye

IMDB Puanı: 5.5

Yönetmen: Sümeya Kökten

Oyuncular: Okan Aydın, Duygu Yenilmez, Mustafa Ağdere

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?