Sitemizde şuan toplam 1003 film bulunmaktadır.

Vampiria 2015 Full izle

2.596
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Vampiria 2015 Full izle

Korku filmi türünde yarattığı dabbe serisi ile tüm dünya da bir marka haline gelen ve sinemada yeni bir soluk yaratan usta yönetmen Hasan Karacadağ yıllar önce bu işe başladığında hedefinin Hollywood ile ortak filmler yapmak olduğunu belirtmişti. Bu amacına 2014 yapımı Magi filmi ile ulaşmıştı. Onun vizyonu merakla beklenirken Hasan Karacadağ’dan hayranlarını sevindirecek son bir filmin müjdesi geldi. Bu Vampiria 2015 Full izle filminden başkası değildir.

Sizlere Hasan Karacadağ’ın son harikası Vampiria 2015 izle filminin konusundan ve genel hatlarından bahsetmek istiyorum. Batı sinemasına cin figürünü ihraç eden Hasan Karacadağ yapıtlarında bu olguyu kullanmaya devam edeceğe benziyor. Fakat bu sefer alışık olmadığımız bazı içerikler de söz konusu olacaktır. Cin aleminin en tehlikeli ve vahşi yaratığı olarak bilinen cinpiria bir şekilde insanlığın başına bela olur. Bu saatten sonra işler artık zorlaşmıştır. Fakat iş bununla da bitmez. Korkunç bir vampir tarafından ısırılan Cinpiria aynı zamanda Vampiria ya dönüşür. İşler artık iyice sarpa sarmaya başlayacaktır.

Türkiye de yarattığı yeni korku akımıyla yerli sinemada bitmek üzere olan bir türü tekrar dirilterek oldukça iyi gişe rakamlarına erişen başarılı sinemacı Hasan Karacadağ Amerikan ve Avrupa sinemasının ilgisini çekmişe benziyor. Son iki filmini yabancılarla ortak hayata geçiren Karacadağ’ın son işi ise merakla beklenen vampir cin karışımlı ilginç korku filmi Vampiria 2015 full hd izle filmi olacaktır.Senaryo ve çekim aşamaları halen devam eden filmin büyük olasılıkla 2015 yılı sonların da yani Aralık ayı gibi vizyonda olması bekleniyor. Yabancılarla yapılan ilk filmi Magi de hala görücüye çıkmayan Karacadağ şimdiden seyirciyi meraklandırmış durumda.

2015 yapımı Vampiria 2015 hd izle filmi farklı konusuyla hem yerli hem yabancı korku severleri tatmin edeceğe benziyor. Filmin oyuncu seçiminde pek aşamanın kat edilmediği ama ünlü yönetmenin önceki filmlerinden tanıdığımız bazı oyuncuların bu film de de yer alacağı konuşuluyor. Senaryosu ve yönetmenliği Hasan Karacadağ’a ait olacak filmin oyuncu kadrosunda şu ana kadar açıklanan iki isim ise Murat Seviş ve Sultan Köroğlu Kılıç. Bu iki isim de önceki Karacadağ korku filmlerinden bilinen isimlerdir.

Tür: 2015 Filmleri, Gerilim Filmleri, Korku Filmleri, Yerli Diziler

Yapım: 2015 - Türkiye

IMDB Puanı: 7.1

Yönetmen: Hasan Karacadağ

Oyuncular: Murat Seviş , Sultan Köroğlu Kılıç

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?