Sitemizde şuan toplam 1003 film bulunmaktadır.

Uranya Erotik Türkçe Dublaj Full izle

4.081
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Uranya Erotik Türkçe Dublaj Full izle

Akdeniz coğrafyasında bulunan insanların en belirgin ortak özelliği sıcak kanlı ve tutkulu samimi insanlar olmalarıdır. Dolayısıyla bu yanları edebiyata ve sinema sektörüne erotik yanlarıyla oldukça yansır. Bunlar arasında özellikle İtalyan ve Yunan sinemaları bu türe odaklanmış görünüyor. Uranya Türkçe Dublaj Full izle filmi ise bunlardan bir başkası olarak karşımıza çıkıyor.

Filmin kısa hikayesine değinmeden önce erotik türe ait bir film olduğunu belirtmek isterim. Bunun yanı sıra filmin içinde komedi unsurlarının da erotik unsurların yanı sıra bulunduğunu söylemek isteriz. Filmin içinde oldukça sıcak ve tutkulu sahneler var. Uranya full izle filmini izlerken kendinize hakim olamayacaksınız. İçinizi kıpır kıpır edecek bir Akdeniz esintisi tadında bir erotik türde yetişkin filmi sizlerle buluşturuyoruz. 2006 yapımı bu filmi sizler için sitemizden paylaşıyoruz.

Uranya izle filmi 2006 İtalya – Yunan ortak yapımı olup 2006 yazında vizyona girmiştir. Oldukça iyi bir vizyon başarısı yakaladığını bildiğimiz filmin bugüne kadar sinema da en çok izlenen ilk erotik film olma özelliğini taşıyor. Filmin yönetmenlik koltuğunda geç Yunan sinemacı Costas Kapakas yer alıyor. Başarılı sinemacı disiplinli çalışmasıyla ünlenen oldukça iyi bir yönetmen. Ortaya çıkardığı filmlerin kalitesi ise su götürmez bir gerçek olarak karşımıza çıkıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ise Maria Grazia Cucinotta , Fotini Baxevani , Despina Mirou , Aris Tsapis , Dimitris Piatas gibi oldukça başarılı oyuncular yer alıyor. Imdb puanı 7,1 olan filmi sizler için sitemizden paylaşılıyor.

Tür: erotik filmler, Komedi Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmler

Yapım: 2006 - İtalya , Yunanistan

IMDB Puanı: 7.1

Yönetmen: Costas Kapakas

Oyuncular: Maria Grazia Cucinotta , Fotini Baxevani , Despina Mirou , Aris Tsapis , Dimitris Piatas

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?