Sitemizde şuan toplam 1003 film bulunmaktadır.

The Walk – Tehlikeli Yürüyüş 2015 Hd izle

1.365
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
The Walk – Tehlikeli Yürüyüş 2015 Hd izle

Biyografik türden eserler genelde sinemaya uyarlandığında pek tutmaz. Fakat bu sefer elimizdeki biyografi pek ilgi görmeyecek cinsten değil. Dünyaca ünlü Fransız ip cambazı Philippe Petit’in kendi elleriyle yazdığı otobiyografisinden sinemaya uyarlanan harika bir filmi sizlerle paylaşıyoruz. Biyografi türünün yanında içinde barındırdığı gerilim ve dram ögeleri ile The Walk – Tehlikeli Yürüyüş 2015 Hd izle filmi sizi adeta içine çekecek türden.

Tehlikeli Yürüyüş izle filminin hikayesini sizlere kısaca anlatmak ve bu konuda kısa bir sohbet yapmak istiyorum. 1974 yılında dünyadaki gazetelerin manşetlerini süsleyen bir haber tüm dünyadaki insanları özellikle New Yorkluları oldukça heyecanlandırmıştı. Bu haberin içeriği ise dünyaca ünlü ip cambazı Philippe Petit’in dünyanın en yüksek binaları olan ikiz kuleler ( dünya ticaret merkezi ) arasına çekeceği iple yapacağı yürüyüşü konu alıyordu. Tutkulu cambaz binlerce metre yükseklikten hayatının en tehlikeli işini yapmayı kafasına koyarak bile dünya gündemine oturmayı başarmıştı. Hazırlıklarını yapıp New Yorka gelen ip cambazı burada hazırlıklara başlar. Bu tehlikeli işten vazgeçirmeye çalışan bir çok kişiye rağmen vazgeçmeyeceğini ve çalışmaya devam edeceğini söyler.

The Walk – Tehlikeli Yürüyüş 2015 filminde ip cambazı Philippe Petit rolünde genç ve başarılı aktör Joseph Gordon-Levitti izleyecek olmamız özellikle genç kızları oldukça heyecanlandırmışa benziyor. Öte yandan bu film için bir adam var ki bu filmin her şeyi. O isim ise Academy ve Oscar ödüllü dünyaca ünlü yönetmen, senarist ve yapımcı Robert Zemeckis isminin ta kendisidir. Yıllardır bu film için emek verdiğini ve onu adeta küçük bir çocuk gibi besleyip büyüttüğünü söyleyen yönetmen gala günü içinde bu benim bebeğimin en mutlu günü , yani düğünü şeklinde espirili ve duygusal bir açıklamaya da imza atmıştır.

Filmin oyuncu kadrosunda yer alan diğer isimler ise Ben Kingsley , James Badge Dale , Charlotte Le Bon , Steve Valentine gibi oldukça önemli isimler. Filmin 2015 ABD yapımı olduğunu hatırlatarak bu yılın en dikkat çekici işlerinden birisi olduğunu tahmin etmekteyiz. 2 Ekim 2015 tarihinde vizyona girecek filmin sinema rezarvasyonları bir çok ülkede alınmaya başladı. Bu durumun özellikle yapımcı Robert Zemeckisi sevindirdiği konuşuluyor.

Tür: 2015 Filmleri, Biyografi Filmleri, Dram Filmleri

Yapım: 2015 - ABD

IMDB Puanı: 6.7

Yönetmen: Robert Zemeckis

Oyuncular: Joseph Gordon-Levitt , Ben Kingsley , James Badge Dale , Charlotte Le Bon , Steve Valentine

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?