Sitemizde şuan toplam 1003 film bulunmaktadır.

The Reluctant Nanny – Gönülsüz Dadı 2015 Türkçe Dublaj Full izle

354
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
The Reluctant Nanny – Gönülsüz Dadı 2015 Türkçe Dublaj Full izle

Romantik komedi türdeki duygusal ve aşk içerikli filmler konusunda Fransız sinemasının ne denli iyi olduğu ve hatta bu alanda marka olduğu herkes tarafından bilinir. Fakat son zamanlar da Amerikn sinemasının da bu türe merak saldığı görülmektedir. Bu alanda çekilen yapımlardan birisi de The Reluctant Nanny – Gönülsüz Dadı 2015 Türkçe Dublaj izle filmidir.

Sizlere şimdi de filmin hikayesinden bahsetmek istiyorum. Libby adında genç ve istekleri inançları oln bir kadın kurduğu şirketin batması sonucunda büyük bir boşluğa düşer. Hayatı boyunca çalışmaktan başka bir şey düşünmeyen Libby bu alanda da başarısız olunca kendisini iyiden iyiye sorgulamaya başlar. Fakat yine de bu boşluktan kurtulmak ve çalışmak zorundadır. Bu nedenle iş aramaktadır. Bulduğu iş ise bir polis memurunun çocuğuna bakıcılık yapacaktır. Bu genç polisle aralarındaki romantik hikayede bu şekilde başlayacaktır.

The Reluctant Nanny – Gönülsüz Dadı 2015 Full izle filmi konu itibariyle her ne kadar da farklı olsa da Amerikan sinemasının romantik komedi türünde film yapmaya pek yatkın olmadığını bildiğimiz için beklentimiz bu film adına çok yüksek olmamalı. 2015 Amerika yapımı filmin yine de frklı bir tat olarak izlenilmesi mümkün. Bu hikaye açısından farklı filmin senaryosunu Dinah Eng kaleme almıştır.

Bunun yanı sıra The Reluctant Nanny – Gönülsüz Dadı 2015 izle filminin yönetmenlik koltuğunda ise Bradford May oturmaktadır. Oyuncu kadrosunda yer alan isimleri hatırlamak gerekirse Jessy Schram , Aaron Hill , Elisabeth Röhm , Stephanie Lemelin , Anthony Starke gibi kişileri görüyoruz. Imdb puanının 5,1 olması biraz insafsız bir düşünce olmuş ama yine de beklentiyi çok yüksek tutacağımız kaliteli bir iş olarak karşımıza çıkmıyor.

Tür: 2015 Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler

Yapım: 2015 - ABD

IMDB Puanı: 5.1

Yönetmen: Bradford May

Oyuncular: Jessy Schram , Aaron Hill , Elisabeth Röhm , Stephanie Lemelin , Anthony Starke

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?