Sitemizde şuan toplam 1003 film bulunmaktadır.

The Red Robin – Kırmızı Robin Türkçe Dublaj Full izle

173
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
The Red Robin – Kırmızı Robin Türkçe Dublaj Full izle

Küçük sıradan insanlar ki günümüzde zengin kişiler tarafından fakir olarak adlandırılan ve hor görülen bu insanların küçük dünyaları vardır. Bu küçük dünyalarından büyük mutluluklar yaşayan bu insanlar hayatını dibine kadar yaşayan insanlardır. Amerikanın kenar mahallelerin de geçen fakir bir ailenin dram öyküsü The Red Robin – Kırmızı Robin Full izle filmi ile sizlerle birlikte olacaktır.

The Red Robin – Kırmızı Robin Türkçe Dublaj izle filminin konusuna değinmek istiyorum kısa bir şekilde. Kenar mahallelerin birinde geçen acıklı bir dram öyküsü sizlerle olacak. Bu küçük insanların aslında koskocaman dünyaları vardır. Aynı zamanda aile olmak birlikte olmak gibi manevi şeylerin önemi de alt mesaj olarak veren bir film olmuş. Ailenin reisi bu zamana kadar canını dişine takıp evi bir şekilde geçindiren ve ailesini bu günlere getiren adam artık ölüm döşeğindedir. Ailenin babası ölüm döşeğinde herkesi başına toplar. Amaç son bir muhasebe son bir görüşmedir. Bu görüşme içerisinde hayata dair bir çok mesaj barındıran ilginç bir öykü içerir.

2013 Amerika yapımı olan filmin aslında Amerikan film tarzının dışında eğitici öğretici ve hayatın içinden dram yapısıyla pek bir başarı amaçlamamış öğretici bir yapım olarak karşımıza çıktı. Fakat hatırı sayılır bir gişe başarısı da elde etmedi değil.Bu durum bayağı bir kişiyi de şaşırttı. Bunun yanı sıra öğretici ve duygusal sahneler ise oldukça sarsıcı görünüyor.

The Red Robin – Kırmızı Robin izle filminin yönetmenlik koltuğunda dram filmlerinin başarılı ismi Michael Z. Wechsler. Çalışma disiplini ve ekip işiyle ortaya gerçekten kaliteli bir yapım ortaya çıkarmışa benziyor. Filmin oyuncu kadrosunda ise C.s. Lee , Jaime Ray Newman , Judd Hirsch , Caroline Lagerfelt , Lily Pilblad yer almışlardır.

Tür: 2013 Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler

Yapım: 2013 - ABD

IMDB Puanı: 6.2

Yönetmen: Michael Z. Wechsler

Oyuncular: C.s. Lee , Jaime Ray Newman , Judd Hirsch , Caroline Lagerfelt , Lily Pilblad

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?