Sitemizde şuan toplam 1003 film bulunmaktadır.

The Expatriate – Son tanık 2015 Full izle

533
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
The Expatriate – Son tanık 2015 Full izle

Amerika’nın tüm dünyayı yöneten bir süper güç olduğunu artık küçük çocuklar bile biliyor. Bu dünya devi ülkenin ise tüm dünyayı yönetmesi için oldukça güçlü gizli istihbarat servislerine, polis ve asker teşkilatına ihtiyacı vardır. Bu nedenle kurulmuş bir çok gizli teşkilattan en iyilerine Amerika sahiptir. Bu teşkilata ise CIA adı verilir. Amerikan sineması bu teşkilatları ve orada çalışan dedektifleri konu eden bir çok film çekmiştir. The Expatriate – Son tanık 2015 Full izle filminde bunlardan birisidir.

The Expatriate – Son tanık 2015 Full Hd izle filminin konusundan sizlere biraz bahsetmek istiyorum. Ben Logan adındaki dedektifin hikayesini izleyeceğimiz filmin aksiyon sahneleri oldukça beğeni topladı. Ben Logan uzun yıllar boyunca CIA için çalışmış ve ülkesi için bir çok gizli göreve katılmış bir ajan dedektiftir. Bu nedenle ülkesine dair bir çok gizli bilgiye sahip olan Ben Logan’ın yıllar sonra emeklilik vakti geldiğinde bu konu dert teşkil etmiştir. Tek amacı emekliliği geldiğinde bir köşeye çekilip sessiz sakin yaşayarak ölümü beklemek olan bu dedektifin başı büyük bir derde girecektir. Bir çok önemli konuya hakim olduğu için gizli istihbarat servisleri tarafından ortadan kaldırılmak istenen dedektifin çok sevdiği ailesini bu noktada koruma çabalarına da tanık olacağız. Tek amacı artık çocuğunu bu pislikten kurtarmaktır. Bu nedenle gizli servis elemanlarıyla büyük bir savaş verecektir. Bu savaşı verebilecek güç ve yeteneğe de sahiptir.

The Expatriate – Son tanık 2015 Türkçe Dublaj izle filminin yönetmenlik koltuğunda usta sinema emekçisi Philipp Stölzl oturuyor. Ekibiyle olan uyumu ve çalışma disiplini bu değerli yönetmenin işlerini her şekilde kaliteye ulaştıran bir unsur oluyor. 2015 Belçika yapımı olan filmin çekimlerine aslında 2012 yılında başlanmıştır. Fakat çeşitli maddi sıkıntılar ve titiz çalışma sonucunda vizyon tarihi 2015 yılına kadar bekletilmiştir. Galaya katılan bir çok sinema eleştirmeninden geçer not alan filmin oyuncu kadrosunda Liana Liberato, Garrick Hagon, Yassine Fadel, David Bark-Jones, Nick Alachiotis, Fabrice Boutique, Ronnie Commissaris gibi bir çok kaliteli oyuncu yer alıyor. Başarılı filmin senaryosunu ise Arash Amel kaleme alıyor.

Bu eşsiz macera aksiyon türündeki filmin özellikle aksiyon sahnelerinin gala seyircisinden ve sinema eleştirmenlerinden tam not aldığını hatırlatmak isterim. Filmin hikayesi her ne kadar klişe olarak tabir edilen bir konu olsa da farklı kurgusal tekniklerle ve özentili çekim teknikleriyle farkını ortaya koymuş durumda. Imdb puanının 6,1 olarak belirlenmesi ise filmin bu kadar gecikmesine bağlanabilir. Bu güzel aksiyon filmini kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Tür: 2015 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler

Yapım: 6.1

IMDB Puanı: 2015 / Belçika

Yönetmen: Philipp Stölzl

Oyuncular: Liana Liberato, Garrick Hagon, Yassine Fadel, David Bark-Jones, Nick Alachiotis, Fabrice Boutique, Ronnie Commissaris, Alexander Fehling, Neil Napier, Eric Godon, Olga Kurylenko, Aaron Eckhart

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?