Sitemizde şuan toplam 1003 film bulunmaktadır.

Stajyer Mafya izle

793
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Stajyer Mafya izle

Ülkemizde mafya işleri her ne kadar çoğu kişi tarafından bilinmese de gerçekte var olan ve ülkemizin gençlerinin ilgi duydukları idol kabul ettikleri kişilerdir. Bu kişiler güçleri ellerinde bulunduran, bellerinde silah ceplerinde para altlarında ise en kaliteli arabalarla gezen ağır abilerdir. İşte bu durum her gencin ilgisini çekmektedir. Fakat mafya olmak her yiğidin harcı değildir. Stajyer Mafya izle filmi de bu üst başlığı ana fikir alarak seyirciyi güldürmeyi amaçlayan bir film olarak karşımıza çıkıyor.

Sizlere bu filmin hikayesinden kısaca bahsetmek istiyorum. Stajyer Mafya full izle filminde ki kahramanlarımızın adları Ayhan ve Birol’dur. Bu iki arkadaş bir baltaya sap olamamış ve çocukluktan beri birlikte olan iki yakın dosttur. Çevresindeki insanların onların tanımlarken ki en belirgin özellikleri ise bu iki arkadaşın sakarlıkları dır. Yaptıkları sakarlıklar ve parasızlık yüzünden Birol’un kız arkadaşı Gamze de onu terk eder. Her şey üst üste gelmektedir. Tam bu sıralarda ise Gamze bir başka adamla evlenir. Düğüne katılan iki arkadaş düğün çıkışında İstanbul’un en ünlü mafya babalarına benzetilerek alınır ve götürülürler. Artık onlar yer altı dünyasının en ünlü şahsiyetleridir. Fakat sakarlıkları ile yer altı dünyasında da namları oldukça hızlı yürüyecektir.

Stajyer Mafya full hd izle filmi komedi türünde sizlerle buluşacak ve her anı sizleri kahkahaya boğacak bir yapım olarak karşımıza çıkacağa benziyor. 2014 Türkiye yapımı filmin senaristliğini Uğur Uludağ, yönetmenliğini ise Eray Kolçak üstlenmiştir. İki genç sinemacı da komedi alanında gelecek vaat ettiklerini bu filmle kanıtlamak niyetinde olduklarını her fırsatta kamu oyuyla paylaştılar.

12 Eylül 2014 de tüm Türkiye de vizyona giren film ülke çapında yaklaşık 1 milyon izleyici ile buluşmayı başararak yapımcısının dahi hedefini ve beklentisini aştı ve büyük yol kat etti. Imdb puanı ise 6,4 olan filmin oyuncu kadrosunda Naz Elmas , Hilmi Cem İntepe , Lemi Filozof , Abidin Yerebakan , Bay J gibi genç jenerasyon tarafından ilgiyle takip edilen değerli isimler yer alıyor.

Tür: 2014 Filmleri, Komedi Filmleri, Yerli Diziler

Yapım: 2014 - Türkiye

IMDB Puanı: 6.4

Yönetmen: Eray Koçak

Oyuncular: Naz Elmas , Hilmi Cem İntepe , Lemi Filozof , Abidin Yerebakan , Bay J

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?