Sitemizde şuan toplam 1003 film bulunmaktadır.

Spare Parts 2015 Full izle

211
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Spare Parts 2015 Full izle

Sinemada azim öyküsüne tanık olmak her zaman seyirciyi motive etmiştir. Bu nedenle filme seyircinin ilgisini toplamayı amaçlayan her sinemacı bu tarz azim dolu başarı öykülerini filmlerin de kullanmayı tercih ederler. Spare Parts 2015 Full izle filmi de bu türde örnek verebileceğimiz oldukça iddialı bir yapım olarak karşımıza çıkıyor.

Lise çağlarında ergenliğin ve erkeklik gururunun da etkisiyle özellikle erkek çocukları kendilerini ailelerine ve çevrelerindeki başka kişilere kanıtlamak için oldukça farklı yollara başvururlar. Spare Parts 2015 izle filminin konusu da bu temelden yola çıkarak oluşturulmuştur. Şimdi sizlere kısaca bu filmin öyküsünden bahsetmeliyim. Lise çağında 4 yakın arkadaş bir icat yapmak için çalışmaktadırlar. Yaptıkları robot ise istedikleri seviyeye ulaşmamıştır. İstedikleri tek şey ailelerinin desteklerini almaktır. fakat aileleri onlara pek destek vermez. Bunalan ekip bu durumdan vazgeçer ta ki yeni bir liderle tanışana kadar. O lider ekibi tekrar bir araya toplayıp onlara destek olacak eski bir bilim adamıdır. Ekibi dünyanın en önemli kurumlarından birisi olan Nasanın sınavına hazırlarlar.

2015 yılının en çok beklenen filmleri arasında olan Spare Parts 2015 Full hd izle filmi dram türünde sizlerin karşısına çıkıyor. 16 ocak tarihinde vizyona girmiş ve hiç de fena olmayan bir gişe başarısına imza atmıştır. Bir grup genç mucitin başarıya giden yolda karşısına çıkan zorluklar ve gençlerin ailelerinden görmedikleri desteğin eksikliklerini hissediyorlar. Filmin yönetmenliğini Sean McNamara üstlenirken oyunculu kadrosunda ise Marisa Tomei , Jamie Lee Curtis , Alexa PenaVega , George Lopez , Carlos PenaVega gibi oldukça önemli ve değerli isimler yer alıyor. ımdb puanı ise 7,5 olan filmin kalitesi su götürmez bir gerçek olarak karşımıza çıkıyor.

Tür: Dram Filmleri, Spor Filmler, Türkçe Altyazılı Filmler

Yapım: 2015 - ABD

IMDB Puanı: 7.5

Yönetmen: Sean McNamara

Oyuncular: Marisa Tomei , Jamie Lee Curtis , Alexa PenaVega , George Lopez , Carlos PenaVega

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?