Sitemizde şuan toplam 1003 film bulunmaktadır.

Source Code – Yaşam Şifresi Türkçe Dublaj Full izle

650
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Source Code – Yaşam Şifresi Türkçe Dublaj Full izle

Bilim kurgu türünde Amerikan sinemasının ve edebiyatının eline kimse su dökemez. Bu bilinen bir durumdur. Yıllarca bu türde en kaliteli yapımları bu ülkenin sinemasından yüksek bütçeli filmler olarak çıkmıştır. Source Code – Yaşam Şifresi Türkçe Dublaj izle filmi de bunlar arasında yapılan ilginç ve oldukça farklı kurgusu ve hikayesiyle başarısını ortaya koyuyor.

Şimdi de bu ilginç Source Code – Yaşam Şifresi Full izle filminin içeriğinden sizlere genel hatlarıyla bahsetmek istiyorum. Amerikanın bilimsel çalışmalar ve inovasyon konusunda ne kadar hassas olduğu bilinir. Bu alanda her yıl harcadığı milyonlarca dolar ve kurduğu etkili kurumlar ile dünyanın bir numarası konumundadır bu ülke. Son geliştirdikleri şey ise Yaşam Şifresi adını verdikleri bir programdır. Bu program ise oldukça fayda sağlayacak bir şeydir. Çünkü bu program sayesinde geçmişe dönülüp orada yaşanan büyük patlama terör saldırısı vs gibi olaylar engellenebilecektir.

Cotter Stevens da bu ekibin bir parçası olan uzman bir ajandır. Bir gün uyandığında kendisini bir trende bulur ama işler gariptir. Çünkü başka birisinin bedenindedir. Yaklaşık sekiz dakika sonra tren patlar ve adam ölür. Sonra tekrar kendi bedenin de gözlerini açan Cotter deneyin başarıya ulaştığını görürler. Bu program sayesinde ölecek kişinin bedenine sekiz dakika evvelden ulaşılabilmektedir. Böylece geçmişteki bir çok olayı çözemeye uğraşacaktır ekip. Defalarca ölüp defalarca dirilerek pazılın parçalarını birleştirmeye çalışıp olayı çözmek isteyeceklerdir.

2011 Amerika Fransa yapımı gerilim yüklü sahneleriyle aksiyonunu da içinde barındıran bilim kurgu tarzında usta bir film olmuş görünüyor. Source Code – Yaşam Şifresi Full hd izle filminin yönetmenliğini Duncan Jones yapmıştır. Gişede zamanın en iyi başarısına imza atmış ve 2011 yılında 10 milyon kişi tarafından sinemada izlenmiş bir film olarak karşımıza çıkan yapımın ımdb puanı is 8,5 olarak görünüyor.

Tür: Bilim Kurgu Filmleri, Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler

Yapım: 2011 - ABD , Fransa

IMDB Puanı: 8.5

Yönetmen: Duncan Jones

Oyuncular: Jake Gyllenhaal , Michelle Monaghan , Vera Farmiga , Jeffrey Wright , Cas Anvar

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?