Sitemizde şuan toplam 1003 film bulunmaktadır.

Siberian Education – Sibirya Mafyası 2015 Full HD izle

1.551
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Siberian Education – Sibirya Mafyası 2015 Full HD izle

Sibirya Mafyası izle

İtalyan Yönetmen Gabriele Salvatores’in yönettiği filmin konusu yazarı Nikolai Lilin olan Siberian Education romanından esinlenerek senaryosu yazılmıştır.
Türü Fanatik olan ve Türk dağıtımı MC Film tarafından yapılan , 110 dakikalık bir film olan ve Yapım Yılı 2013 olan ve 22 Mayıs 2015’de vizyona girecek olan film Sibirya Mafyası – Educazione Siberiana ( Siberian Education ) Film Sovyetler Birliği zamanındaki Güneybatı Rusya`da geçiyor. Güvenlik nedeniyle zulme uğramış tüm topluluklardan oluşan suçluların bulunduğu bölge çeşitli etnik gruplardan varoş suçluların kontrolü altına giriyor. içlerindeki en yoksul fakat en korkunç küme olan Sibiryalıların yaşamı, intikam ve başka duyguları gerçeğe yakın bir biçimde işleniyor.
Yönetmeni Gabriele Salvatores – Oyuncuları John Malkovich , Arnas Fedaravicius , Vilius Tumalavicius , Eleanor Tomlinson , Peter Stormare – Senaryosu Gabriele Salvatores , Stefano Rulli ve Sandro Petraglia – Görüntü Yönetmeni : Italo Petriccione ve Müziğini Mauro Pagani yapmıştır.
Sibirya Mafyası İtalyanlara çok uygun bir konsept olmuş sibiryayla alakası yok fakat Siberian Education romanından esinlenmesi de güzel olmuş o romanı okuyup beğenenler yüksek sayıda bulunmaktadır … İyi seyirler hdfilmdenizi.com

Siberian Education – Sibirya Mafyası 2015 Full HD izle

Tür: 2015 Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri

Yapım: 2013 - İtalya, Vizyon Tarihi: 22 Mayıs 2015

Yönetmen: Gabriele Salvatores

Oyuncular: John Malkovich , Peter Stormare , Eleanor Tomlinson , Arnas Fedaravicius , Vilius Tumalavicius

Etiketler: , , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?