Sitemizde şuan toplam 1003 film bulunmaktadır.

She’s Lost Control 2014 Full izle

1.514
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
She’s Lost Control 2014 Full izle

Amerikan sinemasının son yıllarda pek tercih etmediği ve bu alanda pek üretken olmadığı bir tür olan erotik film türün de tek tük şekilde yapılan pek iyi olmasa da kötü de denilemeyecek bir kaç film son yıllarda yapılmıştır. She’s Lost Control 2014 Full izle filmi de bunlardan sonuncusu olarak karşımıza çıkmaktadır.

She’s Lost Control 2014 Full hd izle filminin konusuna ayrıntılı bakmak gerekirse karşımıza ilginç ve farklı bir hikayenin çıktığını söyleyebiliriz. Bir cinsel vekilin müşterinin birisi ile tanışması sonucu özel hayatındaki gerçeklerin ortaya çıkmasıyla yaşadığı dramatik ve üzüntülü anlar şahit olacağız. Onun tek amacı müşterilerine daha iyi bir hizmet sunmaktır ama müşteri onun tüm hayatının derinliklerine inerek onu derinden sarsmıştır.

She’s Lost Control 2014 izle filmi 2014 Amerika yapımı olup gişe de fena olmayan bir hasılat rakamı elde ederek yapımcılarının yüzünü oldukça güldürmüştür. Filmin ikincisinin dahi yapılması bir ara gündeme gelmiş fakat bu fikir sonradan bekletilmeye alınmıştır. Filmin yönetmenliğini üstlenen Anja Marquardt aynı zamanda senaryoyu da kaleme alarak filme adet damgasını vurmuştur. Bunun yanı sıra elde ettiği 6,1 gibi bir ımdb puanlaması ile kendisini kanıtlamayı d başarmış bir filmdir. Ayrıca filmin oyuncu kadrosunda da Dennis Boutsikaris , Myra Lucretia Taylor , Brooke Bloom , Marc Menchaca , Laila Robins gibi oldukça kaliteli isimler yer almaktadır.

Tür: 2014 Filmleri, Dram Filmleri, erotik filmler, Türkçe Altyazılı Filmler, yetişkin filmleri

Yapım: 2014 - ABD

IMDB Puanı: 6.1

Yönetmen: Anja Marquardt

Oyuncular: Dennis Boutsikaris , Myra Lucretia Taylor , Brooke Bloom , Marc Menchaca , Laila Robins

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?