Sitemizde şuan toplam 1003 film bulunmaktadır.

Şeytan’a Karşı Full Hd izle

235
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Şeytan’a Karşı Full Hd izle

Kuzey Avrupa ülkelerinin sinemalarına ait filmlerde genel olarak dram ve psikoloji türünün ağır bastığını anımsıyoruz. Bu ülkenin insanları genelde toplumsal yönleri ve sosyal ilişkileri zayıf içe kapanık ve soğuk insanlardır. Bu durumda onlar edebiyat dünyasına ve sinema sektörlerine yansır.

Şeytan’a Karşı Full Hd izle filminin hikayesinden bahsetmek istiyorum sizlere. 1950 yıllarının İsveç’in de geçen ilginç bir hikayeyi anlatan film iliklerinize kadar sizi hüzne boğacak dram boyutu yüksek bir yapıta benziyor. Üvey babasından şiddet gören ve bu nedenle evinden ayrılıp yatılı okula gitmek zorunda kalan genç bir delikanlının yaşadığı ruhsal bunalımları ve sıkıntıları içeren Şeytan’a Karşı Full izle filmi dram türünde oldukça ilgi toplayacağa benziyor. Erik üvey babasından şiddet görüp ondan her fırsatta dayak yiyen genç bir çocuktur. Bu durum onun gururunu kırmakta ve kendi evini onun için yaşanılası zor bir hale getirmektedir. Bu durumun böyle gidemeyeceği anlaşılınca çare Erik’in yatılı okula verilmesiyle çözümün sağlanacağı olarak ortaya çıkacaktır. Evden bu şekilde uzak olmasının Erik’e iyi geleceği düşünülmektedir.

Fakat işler planlandığı gibi gitmez. Erik evde yaşadığı cehennemi bir süre sonra aramaya dahi başlamıştır. Çünkü bu okul da ki öğrenci yapısı tıpkı Hint toplumun da olan kast sistemini hatırlatmaktadır. Öğrenciler arasında ciddi bölünmeler ve gruplaşmalar vardır. Güçlü olan öğrenci ise zayıf olanı istediği şekilde eziyet etmekte özgürdür. Bu duruma okulun yetkili sorumluları ve öğretmenler dahi müdahil olamamaktadır. Çünkü bu okulda onların da can güvenliği yoktur.

Şeytan’a Karşı izle filmi 2003 İsveç yapımı dram – psikolojik türünde derin mesajları olan bir filmdir. Yönetmenliğini İsveç sinemasının değerli isimlerinden Mikael Håfströmun üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda Andreas Wilson, Henrik Lundström, Gustaf Skarsgård gibi önemli isimler yer almaktadır.

Tür: 2011 Filmleri, Dram Filmleri, Korku Filmleri

Yapım: 2003 / İsveç / 113 Dakika

IMDB Puanı: 4.3

Yönetmen: Mikael Håfström

Oyuncular: Andreas Wilson, Henrik Lundström, Gustaf Skarsgård

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?