Sitemizde şuan toplam 1003 film bulunmaktadır.

Sevgililer Günü Full izle | Erotik Film izle

2.372
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Sevgililer Günü Full izle | Erotik Film izle

Litvanya sinemasının varlığından şüphe ederken onun çektiği bir erotik filmi sizlere ulaştırmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Kuzeyin kadınları güzeldir. Onlar güneyli her erkeğin hayallerini süslerler. Yıllarca cinselliğe olan bakışlarını merak ettiğimiz bu insanların çektiği Sevgililer Günü Full izle filmi bu bakış açılarını öğrenmemiz için en uygun fırsat olmalıdır.

Filmin konusundan bahsedecek olursak erotik sinemanın pek tercih etmediği ama dramada oldukça çok tercih edilen bir sinema taktiği olan konuyu işlemişlerdir. 10 farklı hikayeyi aynı filmde buluşturan Sevgililer Günü Full hd izle filmi ismi itibariyle anlayacağınız üzere sevgililer günü gecesinde 10 farklı hikayeden ilişkilerden bizlere yansıya ilginç yönleri takip edeceğimiz bir film olmuştur. İçerisinde barındırdığı bir çok erotik sahne ise sansürsüz olarak yayımlanmıştır. Erotik filme adeta dramsal bakış açısını komedi ögeleriyle birlikte sokmaya çalışan kuzeylileri bu işi sanırım pek başaramamışlardır.

Sevgililer Günü Full izle filmi 2013 Litvanya yapımı olup yapım yılı itibari ile de yeni sayılabilecek bir filmdir. Filmin yönetmenlik koltuğundan pek tanınmayan ve yerel sinemacılar olan Simonas Askelavicius ve Edita Kabaraite kuzenler karşımıza çıkıyor. Filmden anlaşıldığı üzere bu genç yönetmenler Amerikan etkisi romantik komedi yapmaya çalışıp erotik film ortaya çıkarmışlardır. Oyuncu kadrosunda ise Vaida Buyte , Agne Grudyte , Darius Gumauskas , Mantas Jankavicius , Aistis Mickevicius gibi tanınmamış Litvanyalı isimler yer almışlardır. 6,4 oranındaki ımdb puanı ise film açısından başarılı bir ölçüt olarak görülebilir.

Tür: 2013 Filmleri, erotik filmler, Türkçe Dublaj Filmler, yetişkin filmleri

Yapım: 2013 - Litvanya

IMDB Puanı: 6.4

Yönetmen: Simonas Askelavicius, Edita Kabaraite

Oyuncular: Vaida Buyte , Agne Grudyte , Darius Gumauskas , Mantas Jankavicius , Aistis Mickevicius

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?