Sitemizde şuan toplam 1003 film bulunmaktadır.

Sebahat ve Melahat Full HD izle

23.901
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Sebahat ve Melahat Full HD izle

Ülkemizdeki en önemli komedi figürlerinden olan Karadeniz halkı geçmişte fıkralara şimdi de sinema da yerli komedi türüne ilham olarak Türk halkına neşe katmaya devam etmektedir. Karadeniz kadınının çalışkanlığı ve mertliği de bam başka bir gündem konusudur. Onlar burunlarının sivriliği ile orantılı bir dil sivriliğine sahiplerdir. Sebahat ve Melahat Filmi 720p HD İzle filmi de bu tarz iki mert Karadenizli kadının macera ve komedi dolu hikayesini bizlere yansıtacaklardır.

Sebahat ve Melahat Filmi full izle filminin konusundan bahis etmek istiyorum sizlere. Sebahat ve Melahat Karadeniz yaylalarında geçimini tarımla sağlayan iki kadındır. Bu kadınlar sıradan köylü kadınların aksine günümüz modern teknolojisini yakalamış ve hayatlarına yansıtmışlardır. Cep telefonundan sosyal medyaya aklınıza gelebilecek tüm şeyler bu iki kadının hayatının bir parçasıdır. Geçim sıkıntısından dolayı İstanbul’a iş aramaya giden kocalarından uzun zamandır haber alamayan ikili bu durumdan iyice şüphelenmeye başlamıştır. Bir gün aldıkları bir haber ise onları iyice şaşkına çevirmiştir. İkisinin de kocası İstanbul da çok zengin olmuşlar ve günlerini gün etmektedirler. Bu haber iki kadının canını acayip şekilde sıkmıştır ve İstanbul’a gitmek için yolculuk hazırlıklarına başlayan ikiliyi bu büyük şehirde komedi yüklü ilginç bir macera beklemektedir. Karadeniz’in fendi bakalım İstanbul’u yenebilecek midir ?

Sebahat ve Melahat Filmi HD İzle filminin vizyon tarihi 2015 Nisanı olarak belirlendi. Gişede hatırı sayılır bir başarı da elde eden filmin büyük bir izleyici kitlesi yine Karadenizli kadınlardan oluşmuşa benziyordu. Özellikle Gala da yerel kıyafetleriyle orada bulunan al yanaklı sivri burunlu ve sivri dilli Karadeniz kadınları filmi izlemeye gelen davetlileri adeta kahkahalara boğmuşlardı. 2015 Türkiye yapımı filmin yönetmenlik koltuğunda ise sinemadaki ilk uzun metraj deneyimini yaşayan Hasan Kalender yer alıyor.

Sebahat ve Melahat izle filminin oyuncu kadrosunda ise Deniz Oral , Emin Gümüşkaya , Sabriye Kara , Adem Yılmaz , Mehmet Ulusoy gibi pek tanınmayan fakat oldukça başarılı oyuncular yer almaktadırlar. Yerli bir komedi filmine göre alınan 6,7 değerindeki ımdb puanı ise filmin için oldukça kritik ve önemli bir başarı olarak görülüyor. Bu komedi yüklü filmin senaristliğini ise yine bir Karadenizli olan yönetmen Hasan Kalender üstlenmiş.

Tür: 2015 Filmleri, Komedi Filmleri, Yerli Filmler

Yapım: 2015

IMDB Puanı: 6,7

Yönetmen: Hasan Kalender

Oyuncular: Deniz Oral , Emin Gümüşkaya , Sabriye Kara , Adem Yılmaz , Mehmet Ulusoy

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Sebahat ve Melahat Full HD izle” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. boşver - 2 sene önce demiş ki:

    eyvallah