Sitemizde şuan toplam 1003 film bulunmaktadır.

Scream – Çığlık 1. Sezon Full izle

683
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Scream – Çığlık 1. Sezon Full izle

Amerika Televizyon yapımcılarının yaklaşık son 10 yılda dizi piyasasına yaptığı yatırımlar ve yatırdığı paralar ortada. Sonuç olarak da tüm bu yatırımlar boşa çıkmamış ortaya bir kaç istisnanın dışında her zaman dünyanın dört bir yanında izlenen kaliteli diziler ortaya çıkmıştır. Bu modanın son ayağı ise geçmişte hafızalarımıza bir şekilde kazanan sinema filmlerinin dizi versiyonunu çekmek olarak belirlendi. Bu amaçla yapılan son dizilerden en önemlisi ise Scream – Çığlık 1. Sezon Full izle dizisidir. 2015 ABD yapımı diziden beklentinin oldukça yüksek olduğunu şimdiden belirtmeliyiz.

Sizlere biraz dizinin öyküsünden ve ilerleyeceği olay örgüsünden bahsetmek istiyorum. Scream – Çığlık 1. Sezon Full hd izle dizisi yıllar önce korku filmi türünde çekilen sinema filmi serisinin paralelinde ilerleyen bir dizi olarak televizyon hayatına başlamayı tasarlamıştır. Ama bu tam anlamıyla dizinin hikayesinin filmle aynı olacağı anlamına gelmemektedir ve zaten de öyle değildir. Çığlık filminden hatırlayacağımız üzere bir seri katilin bir amaç uğruna ardı ardına sıraladığı cinayetler vardı. Bu cinayetlerin bir türlü aydınlatılması başarılamamıştı. Katilimiz çığlık ise maskesini takarak yıllar sonra tekrar sahneye çıkmaya hazırlanıyor. Bu sefer modern teknolojik bir alt yapı kuran seri katil, seçtiği kurbanlarını sosyal medya üzerinden oluşturduğu bir veri tabanı ağıyla takibe alıyor. Seçtiği kurbanlarının profili ise genel olarak genç insanlardan oluşuyor. Bu genç insanların ortak noktası ise vurdum duymaz, sorumsuz ve topluma faydası olmayan asalak tipler. Katil bunları kendisine dert ediyor. Bu sayede müthiş cinayetler silsilesi başlıyor.

2015 Haziran sonu itibariyle ABD de yayımlanmaya başlanan dizinin en az filmi kadar büyük bir ilgi gördüğünü söyleyebiliriz. Yaklaşık bir hafta sonrasında Temmuz başı itibariyle de ülkemiz dahil tüm dünyaya Amerikanın en ünlü televizyon kanallarından birisi olan MTV aracılığıyla transfer edilerek yayımlanmaya başlandı. Scream – Çığlık 1. Sezon izle dizisinin yönetmenlik koltuğunda Leigh Janiak ve Julius Ramsay ikilisi birlikte bulunuyor. Bu ikili aynı zamanda yıllar önce çekilen çığlık filminde de görev almış sinemacılardı. Dizinin senaristliğini de yine Çığlık filminin metin yazarlarından olan Jaime Paglia üstlenmiş. Tüm bu durumlar Çığlık efsanesinin emin ellerde olduğunu gösteriyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda ise Bella Thorne , Bobby Campo , Carlson Young , Jason Wiles , Tracy Middendorf gibi kaliteli oyuncular yer alıyor. Ayrıca bir diziye göre aldığı 8,3 oranındaki ımdb puanı ise dizinin kalitesinin en baş göstergesi olsa gerek. Scream – Çığlık 1. Sezon adlı diziyi hdfilmdenizi.com ayrıcalığıyla yüksek görüntü kalitesinde 720p izleyebilirsiniz. Görüş ve önerilerinizi bizlere yorumlarla bildiriniz. İyi seyirler.

Tür: 2015 Filmleri, Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri, Korku Filmleri, Suç Filmleri, Yabancı Diziler

Yapım: 2015 - ABD

IMDB Puanı: 8.3

Yönetmen: Leigh Janiak, Julius Ramsay

Oyuncular: Bella Thorne , Bobby Campo , Carlson Young , Jason Wiles , Tracy Middendorf

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?