Sitemizde şuan toplam 1003 film bulunmaktadır.

Red Shoe Diaries Erotik Full izle

2.940
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Red Shoe Diaries Erotik Full izle

Doksanların erotik sinemasına Amerikan etkisi büyük ölçüde hissedilmiştir. İnsanların özellikle de kadınların psikolojisi dünyanın en karmaşık ve anlaşılamaz yapısına sahiptir. Onlar arzularını gerçekleştirmek uğruna yapamayacakları şey yoktur. Red Shoe Diaries Full izle filmi de bu konuyu işleyen erotik filmler türünde oldukça başarılı bir film olarak karşımıza çıkmıştır.

Red Shoe Diaries Erotik izle filminin hikayesinden sizlere kısaca bahsetmek istiyorum. Amerikan erotik filmleri erotik sinemada sahnesel açıdan pek başarılı değillerdir. Bu açıklarını da filmlerin hikayelerini olabildiğince fantastik içerikli yaparak insanların ilgisini böyle çekerek kapatmaya çalışırlar. Kadınlar arasında ki gizli bir rekabeti ve insan psikolojisinin inceliklerinin hayatımıza yansımalarını içeren harika bir yetişkin film olmuş görünüyor. İki genç kadın her gece dışarı çıkarak her gün farklı erkekler ile birlikte olurlar. Bu tamamen birbirleri arasında bir rekabet sonucu oluşan bir durumdur. Hayatları bu şekilde geçen kadınların onlara göre isteyip de elde edemeyecekleri erkek yoktur.

Red Shoe Diaries Erotik Full hd izle filmi 1992 Amerikan yapımı bir erotik filmdir. Filmin yönetmenlik koltuğunda ise Bir Kadının Seks Günlüğü filminin de yönetmenliğini üstlenmiş erotik filmlerin dahi çocuğu diye adlandırılan Zalman King oturmaktadır. Aynı zamanda bu başarılı filmin senaryosu da ona aittir. Filmin oyuncu kadrosunda yer alan isimlere değinmek gerekir ise David Duchovny , Anna Karin , Brenda Vaccaro , Brigitte Bako , Harry Cohn kaliteli oyuncular karşımıza çıkmaktadır.

Tür: erotik filmler, yetişkin filmleri

Yapım: 1992 - ABD

IMDB Puanı: 5.5

Yönetmen: Zalman King

Oyuncular: David Duchovny , Anna Karin , Brenda Vaccaro , Brigitte Bako , Harry Cohn

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?