Sitemizde şuan toplam 1003 film bulunmaktadır.

Fransız Parkı Full Hd izle

10.807
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Fransız Parkı Full Hd izle

Erotik türde işin içine cinsel ögelerle birlikte bir tutam romantizm de katmak çoğu insanı izlerken ekran başında çıldırtabilir. Bu durumun farkında olan Fransız sinemacıları ise erotik filmlerini tutkulu ve kışkırtıcı ölçütlerde yapmaktadırlar. Hikayenin ve senaryonun hiçbir önemli olmadığı filmlerde sadece ve sadece tutkulu kadınların ateşli sahneleri ön plana çıkar. Fransız Parkı izle filmi de bu halkanın sonuncu ve en önemli yapıtlarından birisidir.

Fransız Parkı full izle filmini izlerken adeta iliklerinize kadar ürpertiyi hissedeceksiniz. Size bunun sebeplerini biraz olsun açarak anlatmalıyım. Fransa da geçen film hayali bir zamanda geçiyor. Ülke de artan geçim sıkıntıları ve ekonomik durumun bozukluğu insanların adeta toplumsal birlik ve beraberliğini zedelemiş ve psikolojilerini bozmuştur. Bu sırada bir çok genç ve güzel kadın ise kendini fahişeliğe ve cinselliğe vurarak mutluluğu aramaktadırlar. Bu şekilde en azından bir an olsun gerçek hayattan uzaklaşıp geçim sıkıntısını da bir nebze olsun unutmak isterler. Cecile ise bu kadınlar arasında en güzeli ve en ihtiraslı olanıdır. Bu özellikleri onu diğerlerinden kolaylıkla farklı kılmaktadır. Onun hayatı ise erkeklerden ibarettir. Ama Cecile ile yatmak sanıldığı kadar kolay değildir. Bu güne kadar sadece bir kişi bunu başarabilmiştir. Diğer erkeklerle olan ilişkisi ise bu çıkmazdadır. Onlarla her şeyi yapmaktadır fakat onlarla yatmamaktadır. Bu durum erkekleri çıldırtır. Cecile ise bu durumdan oldukça keyif almaktadır.

Fransız Parkı Türkçe Dublaj izle filmi 2011 Fransız yapımı oldukça kaliteli bir erotik film olarak karşımıza çıkmış durumda. Özellikle Cecile rolündeki Johan Libéreau adlı genç Fransız kadının oyunculuk performansı ve oldukça cesur sahneleri sizleri baştan çıkaracağa benziyor. Filmin yönetmenlik koltuğunda ise deneyimli Fransız yönetmen Laurent Bouhnik oturuyor. Ekibiyle birlikte ortaya çıkardığı bu kaliteli işin tek nedeni ise işin içine sevgi kattıkları yönünde bir demeç vererek açıklıyor.

Bir erotik sinema filmine göre aldığı 7,5 oranındaki ımdb puanı ise film için oldukça muazzam bir başarı gibi görünüyor. Bunun yanı sıra ise filmin oyuncu kadrosunda Johan Libéreau , Déborah Révy , Gowan Didi , Jean-François Gallotte , Helene Zimmer gibi oldukça kaliteli ve cesur genç Fransız oyuncular yer alıyor. Kaliteli bir iş olduğu besbelli olan filmi ise bizlere sadece izlemesi kalıyor.

Tür: 2011 Filmleri, erotik filmler, yetişkin filmleri

Yapım: 7.5

IMDB Puanı: 2011 - Fransa

Yönetmen: Laurent Bouhnik

Oyuncular: Johan Libéreau , Déborah Révy , Gowan Didi , Jean-François Gallotte , Helene Zimmer

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?