Sitemizde şuan toplam 1003 film bulunmaktadır.

October Gale – Ekim Fırtınası 2014 Türkçe Dublaj izle

466
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
October Gale – Ekim Fırtınası 2014 Türkçe Dublaj izle

Kanadalılar yaptıkları işi yaptılar mı tam yaparlar. Bu sinema için de geçerlidir. Farklı kurgusal yapısı ve değişik senaryosu ile October Gale – Ekim Fırtınası 2014 Türkçe Dublaj izle filmi de tam anlamıyla bu yapılara uygun bir film olarak karşımıza çıkıyor.

Sizlere October Gale – Ekim Fırtınası 2014 izle filmini kısaca açıklamak istiyorum. Hayatımız hayal kırıklıkları ile örülü koca birer bütündür. Bu hayal kırıklıklarının çoğuna da insanlar yol açmaktadır. O yüzden hayatımızın sonlarına doğru her şeyden vazgeçip insanlardan uzak ıssız bir yerde yaşamayı çoğu insan hayal eder ve karlı sayarlar. Helen Matthews da mesleğini yeni bırakmış ve uzak bir dağ evinde yaşamaya başlamıştır. Onun da insanlar hakkındaki düşüncesi pek parlak değildir. Aldığı bu karar ile kendi çapında hayatını devam ettiren doktor bir gün kapısını çalan bir yaralı ile sarsılır. O gün hayatının değişeceği gün olacaktır. Yaralıyı evine alıp tedavi etmeye başlar ama bu onun hayatının hatası olduğunu bilmediği bir harekettir. Yaralıyı bu hale getiren katiller geriye geldiklerinde onun da cezasını keseceklerdir.

October Gale – Ekim Fırtınası 2014 full izle filminin konusu okuduğunuz itibariyle besle kargayı oysun gözünü tarzında atalarımızın aslında kargaya değilde insanlara söylediği bu sözü anımsamamıza yardım eden ve alt başlığı insana en çok zararın insandan geldiğini anlatmaya çalışan bir film olarak duruyor.

2014 Kanada yapımı başarılı bir dram filmi olan October Gale – Ekim Fırtınası 2014 full hd izle filminin yönetmenliğini Ruba Nadda yapmıştır. Oyuncu kadrosunda yer alan kişiler ise Tim Roth , Scott Speedman , Patricia Clarkson , Callum Keith Rennie , Aidan Devine gibi başarılı isimlerdir. Yaklaşık 6,1 gibi bir puanlamaya sahip oluşu kalitesini ortaya fazlasıyla koymaktadır.

Tür: 2014 Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmler

Yapım: 2014 - Kanada

IMDB Puanı: 6.1

Yönetmen: Ruba Nadda

Oyuncular: Tim Roth , Scott Speedman , Patricia Clarkson , Callum Keith Rennie , Aidan Devine

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?