Sitemizde şuan toplam 1003 film bulunmaktadır.

Mutlu Kuzular 2015 Full Hd izle

3.745
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Mutlu Kuzular 2015 Full Hd izle

İçinde erotik etkilerin ve yerli tatların da bulunduğu dram ağırlıklı , farklı bir hikayeye sahip bir film Mutlu Kuzular 2015 Full Hd izle filmi. Çekimleri Almanya da yapılan 2015 yapımı filmin yönetmenlik koltuğunda oturan isim ise bir Türk olan Kadir Sözen adlı sinemacıdır. Oyuncular arasında İran- Almanya – Türkiye gibi bir çok farklı ulustan isim olması filme uluslararası bir değer kazandırmış durumda.

Sizlere Mutlu Kuzular 2015 Full izle filminin acıklı ve etkileyici ilginç hikayesinden bahsetmek ve bunun üzerine konuşmak istiyorum. Yıllardır dul olarak yaşayan bir kadın olan Elmas, Can ve Sevgi adında bir oğlan bir kız iki çocuğa sahiptir. Yıllardır çocuklarının her türlü ihtiyacını tek başına karşılayan ve onlara hem annelik hem babalık yapan bu anneyi çocukları çok sevmektedir. Nihayetinde çocukların büyümesiyle bazı gerçekler artık gizlenemez ve ortaya çıkar. Yıllardır Elmas’ın kazandığı bu paralar fahişelik yaparak kazanıldığı oğlu Can tarafından öğrenilince bu Elmas için büyük bir felaket olur. Sinirli çocuk kız kardeşi Sevgiyi de alarak dedesinin yanına köylerine gider. Elmas ise yalnızlık içinde eriyip bitmektedir. Onca yıl çocukları için katlandığı şeyin utancı şimdi omuzlarında daha ağır bir yük olmuştur bu kadın için.

Mutlu Kuzular 2015 izle filminin senaryosunu kaleme alan isim ise Kadir Sözen. Aynı zamanda filmin yönetmenliğini de üstlenen genç sinemacı Alman ve Türk sineması için gelecek vaat eden usta bir isim olmaya aday. Özellikle Almanya da geleceğin Fatih Akın’ı olarak lanse edilmesi bu film için de beklentilerimizi oldukça yükseltmiş durumda. Filmin oyuncu kadrosunda ise Benno Fürmann , Erhan Emre , Vedat Erincin , Anna Thalbach , Narges Rashidi gibi bir çok milletten oyuncu yer alıyor.

Deneysel bir film olma özelliğini de içinde barındıran Mutlu Kuzular 2015 hd izle filmi dram ve erotik türünde sizleri oldukça etkileyecek başarılı bir yapıt gibi duruyor. 12 Haziran 2015 tarihinde vizyona giren film Almanya da hatırı sayılır bir gişe başarısı sağladı ve fena olmayan bir hasılat da elde ederek yapımcısının yüzünü güldürdü. Aldığı 6,4 oranındaki ımdb puanı ise bu tarz bir deneysel yapıt için büyük bir başarı olarak görülebilir.

Tür: 2015 Filmleri, Dram Filmleri, Manşet Filmler, Türkçe Dublaj Filmler, yetişkin filmleri

Yapım: 2015 - Almanya

IMDB Puanı: 6.4

Yönetmen: Kadir Sözen

Oyuncular: Benno Fürmann , Erhan Emre , Vedat Erincin , Anna Thalbach , Narges Rashidi

Etiketler: , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?