Sitemizde şuan toplam 1003 film bulunmaktadır.

Mandıra Filozofu Full HD 720p İzle

133.867
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Mandıra Filozofu Full HD 720p İzle

Mandıra Filozofu Filmi IMDb’ den 7.0 puan almıştır. Mandıra Filozofu 1 Filmi Özeti : Mustafa Ali, Muğla’nın bir köyünde, deniz kenarında yaşayan biridir. Onu diğer insanlardan ayıran şey ise; paraya, işe, statüye ve lükse değer vermemesi. Bir kulübede kendince bir yaşam düzeni kurmuştur. İneğinden aldığı süt ile peynir, yoğurt yapar; bahçesinde meyve, sebze yetiştirir; kuyudan suyunu çeker; diğer ihtiyaçları için de ürettiği ürünlerini takas yapar. Modern dünyanın tüm getirilerinden sıyrılabilmiş, doğayla iç içe yaşamaktadır. Olayların gelişimi ise İstanbul’un en büyük şirketlerinden birine sahip, Cavit Bey’in yaşadığı araziyi satın almak istemesiyle başlar. Tekne ile Mustafa Ali’nin olduğu yere gelirler. Araziyi satması için onu ikna etmeye çalışan Cavit Bey, Mustafa Ali’nin söylediklerine başlarda her ne kadar kulak asmıyorsa da, bir zaman sonra ona hak vermeye başlayacaktır. Tabii, bu sırada Mustafa Ali’nin kuzeni evlenmek için bir dolmuş satın almak zorundadır. Gereken parayı da hak sahibi olduğu araziyi Cavit Bey’e satarak elde edebilecektir. Ancak Mustafa Ali’nin hiçbir şekilde araziyi satmaya niyeti yoktur. Muhteşem bir kahkaha tufanı, sitemizde indirmeden izle!
Filmin senaryosu Birol Güven tarafından yazıldı. Gösterime girdiğinde büyük bir ilgi ile karşılanan filmin ikincisi 13 Mart 2015’te çıkarılacak. Mandıra Filozofu’nu 720p izle seçeneği ile sizlere sunmaktayız. Müfit Can Saçıntı’nın başrol oynadığı filmi, yine Müfit Can Saçıntı yönetmekte. Partlar halinde izleyebilir veya tek parça izle alternatif linkini kullanabilirsiniz.
Mandıra Filozofu 2014 Yerli komedi filmini sitemizden ‘ Mandıra Filozofu Full HD 720p İzle ‘ başlıgı ile Tek parça full hd ve 720p olarak izledikten sonra Mandıra Filozofu ‘ na yorum atmayı unutmayınız. hdfilmdenizi.com iyi seyirler diler !

Tür: 2014 Filmleri, Komedi Filmleri, Yerli Filmler

Yapım: 2014

IMDB Puanı: 7.0

Yönetmen: Müfit Can Saçıntı

Etiketler: , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?