Sitemizde şuan toplam 1003 film bulunmaktadır.

Manastır Günlükleri Erotik Full izle

11.093
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Manastır Günlükleri Erotik Full izle

Erotik ve yetişkin türlerde çekilen sinema filmleri yahut yazılan kitap ve romanlarda hikayenin günlük hayatta yapılamayan ne kadar çok uçuk kaçık şeyler içermesi o filmi güzel kılmaktadır. Bunlara genel anlamıyla fantezi olarak adlandırırız. Filmimizde bir manastırdaki cinsel münasebetleri içeren bir erotik filmdir. Bu düşünülmesi dahi hayal edilemeyecek bir şeydir. Manastır Günlükleri Full izle filmi işte bu tarz fantastik bir hikaye içermektedir.

Manastır Günlükleri izle filminin konusundan ve hikayenin genel yapısından sizlere kısaca bahsetmek istiyorum. Manastırlar bildiğiniz üzere hristiyanlık dininde rahibelere dini eğitim veren kurumlardır. Dolayısıyla tanrının hükmü geçen dini yapılardır. Filmin buralarda eğitim veren rahibelerin yozlaşması ve cinsel dürtülerine hakim olamamasını anlatıyor. Rahibeler buraya eğitim için gelen kızlarla cinsel ilişkiye girerler. Bu dini mekanı adeta cinsel istekleri tatmin etmekte kullanırlar. Rahibelerin çılgın fantezileri vardır. Yeni gelen ve bu fantezilere uymayan kişileri de ağır cezalar beklemektedir.

Doksanlı yılların başından sonun dek Amerikan sineması erotik türde iyi işler yapmaya ve bu türde ses getirmek istemişlerdir. Manastır Günlükleri Full hd izle filmi de bu çaba sonucu ortaya çıkan bir filmdir ve başarılı olmuştur. 1994 Amerikan yapımı filmin oyuncu kadrosunda rahibe olarak izlediğimiz kişiler Claire Danes , Paul Rudd , Jesse Bradford , Harold Perrineau Jr. gibi önemli oyunculardır. Filmin senaryosunu Baz Luhrmann kaleme almıştır. Aynı zamanda filmin yönetmenliğini de üstlenmiş deneyimli bir sinemacıdır. Imdb puanı ise 7,1 gibi oldukça iyi bir puandır.

Tür: erotik filmler, yetişkin filmleri

Yapım: 1996 - ABD

IMDB Puanı: 7.2

Yönetmen: Baz Luhrmann

Oyuncular: Claire Danes , Paul Rudd , Jesse Bradford , Harold Perrineau Jr.

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?