Sitemizde şuan toplam 1003 film bulunmaktadır.

Lav 2015 Filmi Full HD 720p İzle

2.406
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Lav 2015 Filmi Full HD 720p İzle

Film ilhamını tropikal adaların izole edilmiş güzelliklerinden ve okyanus kıyısındaki volkanların patlayan cazibesinden alan ‘Lava’, milyarlarca yıldır yer alan ritmik bir aşk hikayesi.
Pixar Animation Studios’dan, yöneten James Ford Murphy ve yapımcı Andrea Warren’in yer aldığı “Lava” isimli animasyon sinemalara 19 Haziran 2015’te “Inside Out”ın öncesinde gösterime girecek.

Pixar Animation Studios, The Good Dinosaur isimli animasyonundan sonra da Lava’yı da kısa bir tanıtım video ile duyurdu! Geride bıraktığımız günlerde, Pixar tekrardan yapılanmaya gittiğini açıklamıştı. Ani bir yapılanma olmuş olmalı ki, çok zaman geçmeden yeni filmlerinden, taze haberler gelmeye başladı bile.
Yönetmenlik koltuğunda James Ford Murphy’nin oturduğu “Lava” filmi ile ilgili henüz çok ayrıntılı bilgiler gelmese de, gizli koylarda yer alan iki volkanik dağın amansız aşk hikayesinin müzikal bir senaryo ile anlatılacağı açıklandı sadece. Yapım aşamasında hala iki animasyon filmi olan Pixar’ın, Lav filmini 2015 yılının sonlarına doğru beyazperdeye sokması bekleniyor! İyi seyirler hdfilmdenizi.com

Tür: 2015 Filmleri, Animasyon Filmleri, Kısa Filmler

Yapım: 2015 - ABD

Yönetmen: James Ford Murphy

Etiketler: , , , , , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?