Sitemizde şuan toplam 1003 film bulunmaktadır.

Labirent 2 – Alev Deneyleri Full izle

17.033
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Labirent 2 – Alev Deneyleri Full izle

İlk film olan Labirent – Ölümcül kaçış ile birlikte filme gösterilen büyük bir ilgi ve ilk filmin bitiş şekliyle birlikte ikinci bir film kaçınılmazdı. Bu film de 2015 yapımı Labirent 2 – Alev Deneyleri Full izle filminin ta kendisidir. Amerikan sinemasının son yıllarda en çok yaslandığı fantastik – gizem türünde ilginç bir hikaye üzerine kurulu filmin yapısı oldukça ilgi çekici bulunmakta.

Labirent 2 izle filminin konusundan ve ilk filmden kısaca bahsederek olay örgüsünü sizlere hatırlatmak istiyorum. Bir labirentin içinde kapalı yüzlerce çocuk yıllardır bu labirentte tutsaktır. Neden ve ne için burada bulunduklarını çözemeyen çocuklar sadece boyun eğmişler ve yaşamaya çalışmışlardır. Ta ki Thomas gelene kadar. Her ay da bir yeni bir çocukla birlikte yiyecek gönderilen labirente bu seferde asi ve tutkulu bir genç olan Thomas gönderilmiştir. Thomas’ın gelişiyle labirentteki dengeler değişmiş ve bölünme başlamıştı bu neden le sıkıntılı günler çeken çocuklar arasında labirenti keşif sırasında hayatını kaybedenlerde olmuştu. Bunun tek sorumlusu da Thomas olarak görülmekteydi. Ama Thomas bu labirentten her şeye rağmen kurtulacağına hem kendisini hem de bir grup arkadaşını inandırmıştı. Fakat Labirentin içi korkunç ve ölümcül yaratıklarla doludur. Buna rağmen kurtulmayı başaran grup kendilerini bir labaratuvar da bulur. O anda anlarlar ki kendileri yıllardır büyük bir deney için kullanılmış birer kobaydan farksız değillerdir. Şimdi ise kurtulmuşlardır. Bunu başaran ilk çocuklardır ve deneyin ilk bölümü başarıyla bitmiştir.

İlk film bu şekilde gizemli bir havayla bitmiştir. Filmde ki deneyin ilk bölümünü başarılı şekilde bitirdiniz şeklinde ki son cümleden de anladığımız üzere filmin devamı gelecekti. Ve yapımcılar bizi pek fazla bekletmeden ikinci film olan labirent 2
filmini bizlerle buluşacak. Vizyon tarihi 18 Eylül 2015 olarak açıklanan filmin galası da henüz yapılmış değildir. Şimdi den 18 Eylül günü büyük bir heyecanla beklenmekte ve yurt dışında ki bir çok ülkede sinemalar rezervasyon almaktadırlar. İkinci filmin konusuna da kısaca değinmek gerekirse deneyin ikinci bölümünün başladığının farkına varan çocuklar yeni hayata uyum sağlamanın yollarını aramaktadır. Artık bu harap dünya da yalnızlardır. Ne şekilde nasıl yaşamlarına devam edeceklerini bilemeyen gruba Thomas önderlik etmektedir. Bakalım bu ikinci ve en büyük deneyden çocuklar başarılı bir şekilde ayrılabilecekler midir ?

2015 ABD yapımı filmin yönetmenlik koltuğunda ilk filmde ki yönetmen Wes Ball oturuyor. Senaristliğini ise ilk filmden farklı olarak T.s. Nowlin ve James Dashner ikilisi yapıyor. Bunun yanı sıra film için öngörülen 7,5 gibi bir ımdb puanı ise sinema seyircisini şimdiden heyecanlandırmaya yetiyor. Filmin oyuncu kadrosunda ise Dylan O’Brien , Thomas Brodie-Sangster , Kaya Scodelario , Giancarlo Esposito , Lili Taylor genç ve çocuk oyuncular yer alıyor. Çünkü bu macera onların macerasıdır ve ilk filmden de hatırladığımız gibi hayatları pahasına yaşadıkları bu macerada başarılı olmaktan başka bir şansları ve seçenekleri yoktur. Labirent 2 – Alev Deneyleri filmini sitemizden full hd ve 720p formatlarında tek parça izleyebilirsiniz. Ayrıca Labirent 2 – Alev Deneyleri Türkçe Dublaj izlemek isteyenler için Labirent 2 Türkçe dublaj izle kısmından kesintisiz ve sorunsuz izleyebilirsiniz. Hdfilmdenizi.com iyi seyirler diler.

Tür: 2015 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2015 - ABD

IMDB Puanı: 7.5

Yönetmen: Wes Ball

Oyuncular: Dylan O'Brien , Thomas Brodie-Sangster , Kaya Scodelario , Giancarlo Esposito , Lili Taylor

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Labirent 2 – Alev Deneyleri Full izle” filminde 1 Yorum bulunuyor.