Sitemizde şuan toplam 1003 film bulunmaktadır.

Kung Fu Panda 3 Full HD izle

3.557
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Kung Fu Panda 3 Full HD izle

7’den 70′ herkesin izlediği ve büyük zevk aldığı animasyonlardan belki de en eğlenceli ve macera dolu olan Kung Fu Panda 3 Full HD izle serisine nihayet 3. film eklendi.Yönetmen koltuğunda diğer filmlerinden de adına aşina olduğumuz Jennifer Yuh oturmaktadır. Serinin diğer filmlerinden de hatırlamış olduğunuz gibi sevimli panda ayımız Po Kung Fu dövüş sanatıyla ilgili ama fiziksel özelliklerinde dolayı bu sanatı gerçekleştirememenin üzüntüsünü duymaktadır. Bulunduğu yerdeki en iş sevmeyen ve hantal hayvan olması da bu işi daha da zorlaştırıyordu. Günlerden bir gün çalışmakta olduğu yerden bir haber alır ve yaşadığı Barış Vadisi artık düşmanların kontrolü altındadır. Halkın başka bir çaresi olmadığı için efsanelere inanmak zorunda kalırlar ve bu efsane de bir gün bir kahramanın olacağı o kahramanda da bir sembol olacağına inanan halk bu sembolü tembel hayvanımız da bulduklarında şaşkına dönerler ve bu hayvan için ellerinden geleni yapmaya başlarlar.

Kung Fu Panda 3 türkçe dublaj izle filminde artık Po bir usta olmuştur. Ama sorunlar ve tehditler bitmez . Po ise bu sefer bazı olağanüstü sorunlarla ve evini tehdit eden problemlerle uğraşmak zorundadır. Tabi bu macera da tek değildir. David Cross, , Angelina Jolie, Seth Rogen , Mads Mikkelsen, James Hong, Lucy Liu,Dustin Hoffman gibi ünlü isimlerden oluşan şahane bir kadro eşlik etmektedir . Filmimiz de bu 5 kişilik efsane kadronun içinde yer alan panda Po Barış Vadisinde oluşan bir problem ile baş başadır. Tai Lung isimle kişi Po ve arkadaşlarının bulunduğu yeri tehdit etmeye başlamıştır bile . Ama panda Po ve onun muhteşem 5’li ekibi ile başa çıkabilecek midir?

Kung Fu Panda 3 720p izle filmi eleştirmenlerden olumlu tepkiler alması serinin buralara kadar gelmesini sağladı.Sinema dünyasından tanımış olduğumuz başarılı sanatçıların filme sesleri ile katılmaları filmin kalitesini daha da arttırmaktadır. Bir çok dalda ödüle aday gösterilmiş bu baş yapıtta izlediğiniz her saniye değecektir . 2016 yılında bitmesi planlanan filmimiz de çocuklarınızla ve arkadaşlarınızla izleyeceğiniz bu serüvene katılmaya ne dersiniz ? Hem gülmenizi sağlayacak hem de güzel dakikalar geçirmenizi sağlayacağına dair size söz verebiliriz.

Tür: 2016 Filmleri, Animasyon Filmleri, Fragmanlar, Komedi Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2016

IMDB Puanı: 6.8

Yönetmen: Jennifer Yuh

Oyuncular: Jack Black , Angelina Jolie , Dustin Hoffman

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?