Sitemizde şuan toplam 1003 film bulunmaktadır.

HTR2B Dönüşüm Full izle

1.109
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
HTR2B Dönüşüm Full izle

Günümüz dünyasında teknolojinin ilerlemesi ve çeşitli sebeplerden dolayı hastalıkların artması sonucu, ilaç ve tıp sektörüne verilen önem oldukça fazladır. İnsanlar hastalanırlar ve hastalıklarına uygun bir şekilde kullanacakları ilaçlar ile tedavi olurlar. Tabi bu ilaçların önemi de bambaşkadır. Yapımları tamamen deneme yanılma yöntemi ile anlaşılan bu ilaçların yapımında kobaylar kullanılır. Genellikle yanlış kobay kullanımı ya da mantalite olarak gelişmemeiş ülkelerin kobay da hayvan yerine insan kullanmaları sonucu ortaya çıkabilecek bir çok sorunsa yıllarca gündem de kaldı. HTR2B Dönüşüm Full izle filmi de bu sorunu işlemektedir.

HTR2B Dönüşüm Full hd izle filminin kısa konusundan sizlere bahsetmek istiyorum. Küçük bir aile şehrin stresinden ve kalabalığından uzak ormanın derinliklerinde şirin ve sade bir ev alırlar. Bir akşam yemeğini evlerinin verandalarında yemek için hazırlıklarını yapan aileyi kötü bir süpriz beklemektedir. Kendilerinden geçmiş bir grup insan yığını üzerlerine doğru gelmektedir. Bu insanlar ilaç yapımlarında denek hayvan yerine kobay olarak kullanılmış şimdi de ormana bırakılmış insanlardır. Ailenin başı ise büyük bir dertte olacaktır. Bu şuursuz kalabalık toplulukla baş etmek oldukça zor olacaktır.

Bu tarz bilim kurgu ve fantastik yönü ağırlık yapımlara yerli filmlerde genelde rastlamak pek mümkün olmaz fakat yönetmen ve senarist Osman Evren Tolga farkını ortaya koyarak bu öğeleri işlemiş ve yerli sinemaya yeni bir soluk yeni bir bakış açısı getirmeye niyetli olduğunu her fırsatta söylemiştir. HTR2B Dönüşüm izle filminin 2012 Türkiye yapımı olduğunu hatırlatmak istiyorum. Kendine has farklı hikayesi ve çekim tarzı ile izlenilmesi gereken bir gerilim filmi bizlerin karşısına çıkarılmış. Ayrıca filmin oyunu kadrosunda da Serkan Altunorak , Teoman Kumbaracıbaşı , Tuğrul Tülek , Damla Özen , Şamil Kafkas gibi oldukça başarılı isimler yer alıyor.

Tür: 2012 Filmleri, Gerilim Filmleri, Korku Filmleri, Yerli Filmler

Yapım: 2012 - Türkiye

IMDB Puanı: 4.6

Yönetmen: Osman Evren Tolga

Oyuncular: Serkan Altunorak , Teoman Kumbaracıbaşı , Tuğrul Tülek , Damla Özen , Şamil Kafkas

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?