Sitemizde şuan toplam 1003 film bulunmaktadır.

Hayat Kitabı – The Book of Life Full Hd 720p İzle

4.061
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Hayat Kitabı – The Book of Life Full Hd 720p İzle

Hayat Kitabı – The Book of Life Filmi 2014 yılında çekime başlayarak 2015 yılında gösterime girmiştir. Bir Meksika Bayramı olan Ölülerin Günü, konulu Hayat Kitabı 10 yılda tamamlandırılmıştır. Animasyon türünün güzel bir örneği ve eleştirmenlerden tam not almayı başarabildi. Filmin konusu olan Ölüler Günü, ilk akla geldiği gibi ağıt veya üzüntü dolu değil. Meksika’da, Ölüler Günü kutlamaları her yıl yapılmakta. O gün en güzel kıyfetlerini giyen insanlar, yaptıkları çeşit çeşit yiyecek ve eşyalarla birlikte mezarlığa gidiyorlar. Ölülerinin başında ağlamak yerine, onlara şarkı söylüyor, hayalleriyle dans ediyorlar. Gidenlerini yad etmek de güzel bir gün, Ölüler Günü. Film, konusuna rağmen çocukların rahatlıkla izleyebileceği bir türde. Aileler, çocuklarını bilinçlendirmek amaçlı filmi izletmeliler. Hayatın gerçeklerine dair birçok bilgi çocukların anlayabileceği şekilde verilmektedir. Film, Ekim 2014’te, Meksika’da gösterime girdi. Gösterime girdiği gün, Ölüler Günü olarak belirlendi. Sitemizde Türkçe dublajlı ve Türkçe alt yazılı şekilde 720p izle imkanlarıyla filme ulaşabilirsiniz.
Jorge R. Gutierrez’in yönetmenliğini yaptığı film 1 saat, 27 dakika sürüyor. çekim ve proje aşaması yaklaşık olarak 10 yıl sürmüş. Bu kadar uzun süre boyunca bekletildiğine de değmiş denilebilir. Filmi sitemizde tek parça izle veya partlı izle seçenekleriyle bulabilirsiniz. Diğer bütün filmlerimizde olduğu gibi Hayat Kitabı filmini de full hd izle yani 1020p’de izleyebilme imkanıyla sunmaktayız. Çocuğunuz ile birlikte filmi büyük bir keyif ile izleyebilirsiniz. Gerçek anlamda eğitici ve eğlendirici bir film.
Hayat Kitabı – The Book of Life 2014 – 2015 filmini sitemizden ‘ Hayat Kitabı – The Book of Life Full Hd 720p İzle ‘ başlıgı ile izledikten sonra yorum yapmayı unutmayınız. :) hdfilmdenizi.com iyi seyirler diler !

Tür: 2014 Filmleri, 2015 Filmleri, Animasyon Filmleri

Yapım: 2014, Gösterim : 2015

Yönetmen: Jorge R. Gutiérrez

Oyuncular: Seslendirenler : Channing Tatum , Zoe Saldana , Danny Trejo , Ron Perlman , Ice Cube

Etiketler: , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?