Sitemizde şuan toplam 1003 film bulunmaktadır.

Hardcore 2004 Full izle | Erotik Film izle

3.129
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Hardcore 2004 Full izle | Erotik Film izle

Erotik türde yapılan ve yapılacak filmlerin genelde Akdeniz ülkelerine ait sinemalardan çıkmasını , burada bu türe ait yapılan filmleri daha başarılı olduğu gerçeğini her fırsatta söylüyoruz. Bu denklemi bir tek bozan Alman sinemasıdır ve onun da en büyük sebebi filmlerin pornografiye kaymasıdır. Yunan sinemasına ait Hardcore 2004 Full izle filmi konu itibariyle bizlerinde yakından bileceği bir efsane üzerine kurulu bir film olarak karşımıza çıkıyor.

Şimdi Hardcore 2004 izle erotik filminin konusundan kısaca bahsetmek istiyorum. Yerli sinemada yıllarca evden şöhret olmak için kaçıp büyükşehirde kötü yola düşen kızların acıklı hikayelerini izler ve bunlara tanık olurduk. Yunan kültürüyle ne denli benzer olduğumuz her fırsatta söylenir fakat bu film ile bu bir kez daha kanıtlanıyor. Evdeki hayatlarından ve ailelerinin kısıtlayıcı tavırlarından mutsuz iki genç kız evi terk ederler. Dışarıdaki hayatta özgür bir yaşamın onları bekleyeceği ve mutlu olacaklarını düşünürlerken hiç de durum böyle olmaz. Kızlar randevu evine düşerler ve burada çalışmaya başlar. Bu saatten sonra işler ilginç noktalara doğru ilerler.

2004 Yunanistan yapımı Hardcore 2004 Full hd izle filminin konusu her ne kadar tanıdık gelse de Yunan erotik sinemasının bu konuyu filme nasıl aksettirdiği oldukça merak konusu oluyor. Film de cinsel sahneler ise oldukça cesur bir şekilde sansüre uğramadan seyirciye verilmiş. Filmin yönetmenliğini Dennis Iliadis üstlenmiştir. Oyhuncu kadrosunda yer alan isimler ise Katerina Tsavalou , Omiros Poulakis , Andreas Marianos , Dimitris Liolios , Konstadinos Avarikiotis gibi yunan oyunculardır.ımdb puanı 6,4 gibi erotik filmler için oldukça yüksek bir puanlamaya sahiptir.

Tür: Dram Filmleri, erotik filmler, Türkçe Altyazılı Filmler

Yapım: 2004 - Yunanistan

IMDB Puanı: 6.4

Yönetmen: Dennis Iliadis

Oyuncular: Katerina Tsavalou , Omiros Poulakis , Andreas Marianos , Dimitris Liolios , Konstadinos Avarikiotis

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?