Sitemizde şuan toplam 1003 film bulunmaktadır.

Game of Thrones 3. Sezon izle

24.328
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Game of Thrones 3. Sezon izle

Amerikanın en önemli dizilerinden olan George R. Martin’in Buz ve Ateşin Şarkısı adlı serisinden uyarlanan dizinin ilk iki sezonu büyük beğeni toplayarak tüm dünya da milyonlarca televizyon seyircisine ulaştı. HBO Entertainment tarafından yapımcılığı üstlenen Game of Thrones 3. Sezon full izle dizisinin bu sezon ki yönetmeni, ikinci sezondan tanıdığımız Brian Kirk.

Sizlere biraz Game of Thrones 3. Sezon izle dizisinin konusundan bahsetmek istiyorum. Beş kralın savaşında birisi ölmüş bir diğeri ise kaybettiği Karasu savaşıyla gözden düşmüştür. Bu iki kralın ortak özellikleri ise ikisinin de Baratheon olmasıdır. Renly Baratheon’u uyguladığı kan büyüsüyle ortadan kaldıran Stannis, Fırtına Burnunun tüm askerlerini ele geçirerek büyük bir ordu kurmuştur. Ardından kralın şehrine yürüyen Stannis buradaki savaşı kaybetmiştir. Kuzeydeki Kral Robb Stark ise girdiği tüm mücadeleleri kazanarak gittikçe güçlenerek kuzeye iner. Fakat Freylere verdiği evlilik sözünü sıradan bir hemşireye aşık olarak bozan Robb Stark bu kinci yaşlı lordun gazabına uğramaktan kaçınamayacaktır. Başkentte is Kral Joffrey kazanılan savaşın ardından iyice gemi azıya alır. Lannisterların Tyrel hanesiyle yaptığı ittifaktan dolayı Margeary Tyrella evlenecek Joffreyin keyfi yerindedir.

Game of Thrones 3. Sezon full hd izle dizisinde özgür şehirler ise gelişmeler tüm hızıyla devam etmektedir. Khalesinin ejderhaları günden güne büyümekte ve kontrol etmekte zorlanmaktadır. Lekesizler adlı güçlü bir orduyu ele geçiren khalesi’nin şimdiki hedefi astapor adlı köle tüccarlarının şehridir. Ejderhalarının yardımıyla şehri kısa zamanda ele geçiren Khalesinin sıradaki hedefi ise meeren adlı diğer bir özgür şehirdir.

Game of Thrones 3. Sezon Türkçe Dublaj izle dizisi 2013 ABD yapımıdır. 9,5 gibi bir ımdb puanına sahip olmasına en kaliteli dizi sezonunu izleyeceğinize işaret etmektedir. Savaş bitmiştir ama kılıçların fırtınası Yedi Krallığın her yerinde dinmemiştir. Kuzeyde yaşanan gelişmeler ise ortalığı iyice karıştıracak cinstendir. Filmin oyuncu kadrosundaki belli başlı isimler Emilia Clarke, Lena Headey, Natalie Dormer, Peter Dinklage, Sibel kekilli şeklinde sıralanıyor. Hepsinin tek amacı vardır. Tahtı kazanmak. Cercei Lannisterın da dediği gibi Taht Oyunlarında ya kazanırsan ya da ölürsün, bu oyun da üçüncü bir seçenek yoktur.

Tür: 2013 Filmleri, Dram Filmleri, Savaş, Tarih Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmler

Yapım: 2013 / ABD

IMDB Puanı: 9.3

Yönetmen: Brian Kirk

Oyuncular: Emilia Clarke, Lena Headey, Natalie Dormer, Peter Dinklage, Sibel kekilli

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?