Sitemizde şuan toplam 1003 film bulunmaktadır.

Der Samurai 2014 Full izle

16
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Der Samurai 2014 Full izle

Dünyamız bir çok kültür ve medeniyete sahiptir ve bunların birbirinden oldukça farklıdır. Doğu kültürü ile büyümüş birisi batı kültürünün korku ögelerinden etkilenmez . Bu aynı şekilde batı kültüründe büyüyen birisi için de geçerlidir. Der Samurai 2014 Full izle filmi de Alman yapımı gerilim ve korku türünde ilginç bir filmdir. İçinde bulunan samuray ögesi ise muhtemelen doğu kültüründeki cinlere ya da üç harflilere karşılık gelen doğa üstü şeylerdir.

Sizlere bu ilginç korku filminin hikayesinden kısaca bahsetmek istiyorum. Korku türünde pek bir şey üretmeyen Alman sinemasının bu türdeki son ürünü olan Der Samurai 2014 Full hd izle filminin konusu uzak dağ köylerinden birinde geçiyor. Kasabanın görevli polis memurunun her gece attığı devriyelerde gözüne son zamanlarda farklı bir şey ilişmiştir. Kasabaya bir kurt indiğini düşünen polis onu öldürmek için harekete geçer fakat bunun bir kurt olmadığını acı bir şekilde anlayacaktır. Samuray adında doğa üstü kötülük sembolü güçlü askerler köye kan ve göz yaşı getirmek için adeta kabus gibi çökerler.

Der Samurai 2014 izle filmi Almanya yapımı bir korku gerilim filmidir. İçerisindeki samuray korku unsuru pek yabancısı olduğumuz bir ögedir. Çünkü çoğu kültürde samuray bu şekilde doğa üstü gücü olan ve kötülükleri simgeleyen adeta şeytanın askeri bir modda karşımıza çıkmamışlardır.

Bu ilginç Alman korku filminin oyuncu kadrosu da bir hayli zengin görünüyor. Kadro da yer alan isimler Pit Bukowski , Michel Diercks , Uwe Preuss , Ulrike Hanke-Haensch , Ulrike Bliefert başarılı Alman oyunculardır. Bu isimlere bir de yönetmen Till Kleinert eklenince ortaya başarılı bir iş kesinlikle çıkması muhtemeldir. Zaten ımdb puanının 6,1 oluşu çoğu başarı kıstasından daha önemlidir.

Tür: 2014 Filmleri, Fantastik Filmler, Gerilim Filmleri, Korku Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler

Yapım: 2014 - Almanya

IMDB Puanı: 6.1

Yönetmen: Till Kleinert

Oyuncular: Pit Bukowski , Michel Diercks , Uwe Preuss , Ulrike Hanke-Haensch , Ulrike Bliefert

BENZER FILMLER
X-Men Kıyamet izle
13.968 izlenme
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?