Sitemizde şuan toplam 1003 film bulunmaktadır.

Deniz Seviyesi 2014 Full izle

1.026
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Deniz Seviyesi 2014 Full izle

Konu itibariyle Türk geleneksel aile yapısına pek uymayan biriçeriği olan ama sinema açısından baktığımız zaman oldukça ilginç bir aşk hikayesine yerli bir mercekle bakacağımız bir yapım Deniz Seviyesi 2014 Full izle filmi. Bir kadın etkisinin görüldüğü film yerli yabancı bir çok festivalde bir çok dolda ödüle doymadı. Bu açıdan gişeden çok ödül ve festival şampiyonu bir film olarak görebiliriz.

Sizlere Deniz Seviyesi 2014 Full hd izle filminin öyküsünden bashsetmek istiyorum. Deniz genç ve başarılı bir kadındır. Evliliği ve işinde oldukça başarılı tercihler yapmış, güzelliği ile de dikkatleri üzerine toplamayı her fırsatta başarmaktadır. Eşiyle birlikte yurt dışında yani Amerika da yaşayan Deniz hamiledir ve bir kaç ayada çocuk beklemektedir. Kocası bu gelişmeye her ne kadar sevinse de kendisi bu çocuğu istemmez. Anne olmak için çok genç olduğunu ve kariyer odaklı birisi olduğunu düşünür Deniz. Tam bu sırada hayat böyle devam ederken Türkiyeden bir telefon alır. Çocukluğunun nice yazının geçtiği ayvalıkta akraba yazlığı satılığa çıkarılmıştır. Eşini bi şekilde ikna edip Türkiyeye getiren Deniz bu yazlığı satın almak istemektedir.

Bunun nedenini anlamayan eşi karısını hamilelik arafesinden dolayı kırmaz ve bu işe müsade eder. Fakat Deniz’in amacı çok daha farklıdır. Yıllar önce terk ettiği sevgilisi Burak ile tekrar buluşmayı ve onunla dertleşmeyi amaçlamıştır genç kadın. Burağı yıllar önce tek bir açıklama yapmadan terk etmiştir. Yıllarca bunun vicdan azabını çekmiştir. Şimdi ise Burak ile yüzleşip tüm nedneleri ve gerçekleri anlatmak isteyecektir. Karnında bir çocuk kolunda bir eş yıllar sonra iki eski sevgili Ayvalıkta buluşurlar.

2014 Türkiye yapımı Deniz Seviyesi 2014 izle filminin yönetmenlik koltuğunda iki genç kadın Nisan Dağ ve Esra Saydam oturuyorlar. Filmin oyuncu kadrosunda yer alan isimler ise Ahmet Rıfat Şungar , Damla Sönmez , Serdar Yeğin , Ayça Yağcıoğlu , Sanem Öge gibi pek tanınmayan ama gelecek vaat eden genç oyuncular olarak karşımıza çıkıyor. ımdb puanı da 7,2 olan ödül avcısı film gerçekten başarılı ve kaliteli bir yapım.

Tür: 2014 Filmleri, Dram Filmleri, Komedi Filmleri

Yapım: 2014 - Türkiye

IMDB Puanı: 7.2

Yönetmen: Nisan Dağ, Esra Saydam

Oyuncular: Ahmet Rıfat Şungar , Damla Sönmez , Serdar Yeğin , Ayça Yağcıoğlu , Sanem Öge

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?