Sitemizde şuan toplam 1003 film bulunmaktadır.

Dead Rising Watchtower 2015 Full izle

1.022
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Dead Rising Watchtower 2015 Full izle

Son yıllarda korku ve gerilim türünde Amerikan dizi ve film yapımcılarının en sevdiği korku ögesi zombiler olmuş durumda. Fakat zombi içerikli filmlerin en büyük sıkıntısı başarısız grafiklerle oluşturulan görüntülerin seyirciye zevk vermemesidir. Fakat Dead Rising Watchtower 2015 Full izle filmi tüm bu başarısız grafik yapımını aşarak oldukça kaliteli bir iş ortaya çıkmışa benziyor.

Sizlere filmin kısa hikayesinden bahsetmek istiyorum. Dead Rising Watchtower 2015 izle filmi zombi istilası ana başlığında ilerleyen daha çok gerilim türünde bir yapıt olarak karşımıza çıkıyor. Genç bir gazeteci olan Frak West çeşitli doğa üstü haberleri yakalamak için çalışmaktadır. Bir gün kendisine oldukça uzak bir kasabada zombiler görülmeye başlandığına dair haberler gelir. İlk başlarda bu habere inanmaz. Çünkü sürekli bu tarz yalan haberler ona sürekli gelmektedir. Fakat sonraları dayanamaz ve bu kasabaya doğru yola çıkar ve bu kasabada gerçekten bir zombi salgını olduğunu görür. Gazetecinin ilk işi polise duruma haber verip kasabaya yardım istemektir. Fakat polis gazeteciyi ciddiye almaz. Bundan dolayı iş başa düşmüştür Zombilere karşı halk kendi işini kendisi görecektir.

Dead Rising Watchtower 2015 Türkçe Dublaj izle filminde gerilim türünde olmasının yanı sıra içinde komedi ögeleri de vardır. Bu yönüyle de ilginç bir yapım olacağa benzemektedir. 2015 Amerika yapımı filmin bu yılın ilgiyle beklenen filmleri arasına şimdiden girmeyi başarmışa benziyor. Filmin yönetmenlik koltuğunda oturan Zach Ropolisty özellikle zombili sahnelerde uyguladığı farklı çekim taktikleriyle ortaya en azından göz zevki olarak kaliteli bir iş çıkarmışa benziyor.

2015 yapımı filmin oyuncu kadrosunda Jesse Metcalfe , Virginia Madsen , Dennis Haysbert , Keegan Connor Tracy , Meghan Ory oldukça önemli isimler yer alıyor. Bunun yanı sıra filme verilen 5,5 gibi bir ımdb puanı mevcut. Çoğu sinema eleştirmenine göre filme bu puanlamayla haksızlık edildiği düşünülüyor.

Tür: 2015 Filmleri, Gerilim Filmleri, Komedi Filmleri, Korku Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler

Yapım: 2015 - ABD

IMDB Puanı: 5.4

Yönetmen: Zach ropolisty

Oyuncular: Jesse Metcalfe , Virginia Madsen , Dennis Haysbert , Keegan Connor Tracy , Meghan Ory

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?