Sitemizde şuan toplam 1003 film bulunmaktadır.

Çöküş Türkçe Dublaj Full Hd izle

919
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Çöküş Türkçe Dublaj Full Hd izle

Savaş filmleri türünde yapılmış bir çok film vardır. Bunlar genellikle yakın çağımızın büyük dünya savaşlarını ve bu savaşların ilginç karakterlerini işleyen yapıtlardır. Dünyanın gördüğü en çılgın adamlardan birisi olan Almanya’nın ikinci dünya savaşındaki acımasız lideri Hitler ise şimdiden çoğu kitaba ve filme konu olmuş durumdadır. Çöküş Türkçe Dublaj izle filmi ise bunlardan sadece bir tanesi ve en kaliteli yapıtlarından birisidir.

Dünyanın adeta kaderini değiştiren en ilginç Karakterlerinden birisi olan Hitler’in hayattaki son dakikalarına tanık olacağımız Çöküş Full HD izle filminin konusundan bahsetmek istiyorum sizlere. İkinci Dünya savaşı tarihin gördüğü en kanlı savaştı. Bu savaşta sayısız ülke işgal olundu milyonlarca insan hayatını kaybetti milyonlarca dolar para harcandı ve bir çok halk soy kırıma uğradı. Bu savaşın tabi olarak baş sorumlularından birisi ise Almanyanın lideri Hitlerdi. Savaşın sonlarına doğru Almanyanın yenilmesiyle Berline doğru müttefiklerin yürüyüşü başlamıştır ve artık Almanya savaşı açıkça kaybetmiş durumdadır.

Dört koldan başkent Berline ilerleyen müttefiklerin tek amacı Nazilerin kalan son kalesi başkent Berlini alıp liderleri Hitleri ölü ya da diri ele geçirmektir. Fakat işler planlandığı gibi gitmemektedir. İnşa ettirdiği yer altı sığınağında son dakikalarını yaşayan Hitler ölü ya da diri düşmn eline geçmeyeceğini planlar. Sevgili ve büyük aşkı Eva Braun ile evlenen Hitler bundan bir kaç saat sonra sevgilisi kendisi ve bir kaç yakın arkadaşıyla intihar eder ve cesetleri yakılarak imha edilir. Bu emir bizzat Hitler tarafından askerlerine verilmiş son emirdir. Çöküş izle filmi işte Hitlerin bu dramatik son anlarına tanık olacağımız müthiş bir yapıt olarak seyircilerin karşısına çıkıyor.

2004 Almanya yapımı olan film şimdiden Hitler denince sinemada akla gelen ilk yapıtlardan birisidir. Filmin yönetmenlik koltuğunda ise Alman yönetmen Oliver Hirschbiegel oturmaktadır. Çöküş Full izle filminin oyuncu kadrosunda ise Christian Berkel, Juliane Köhler, Corinna Harfouch, Bruno Ganz, Alexandra Maria Lara, Ulrich Matthes gibi oyuncular yer almaktadır. Imdb puanı 8,5 olan bu kaliteli Alman yapımı filmi sizler için sitemizde yayımlıyoruz.

Tür: Manşet Filmler, Savaş, Türkçe Altyazılı Filmler, Türkçe Dublaj Filmler

Yapım: 2004 / Almanya

IMDB Puanı: 8.5

Yönetmen: Oliver Hirschbiegel

Oyuncular: Christian Berkel, Juliane Köhler, Corinna Harfouch, Bruno Ganz, Alexandra Maria Lara, Ulrich Matthes, Heino Ferch, André Hennicke, Thomas Kretschmann

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?