Sitemizde şuan toplam 1003 film bulunmaktadır.

Çılgın Kalabalıktan Uzak 2015 Full izle

1.492
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Çılgın Kalabalıktan Uzak 2015 Full izle

Dünyanın en eski ve çözülememiş sorunu hiç şüphesiz ki kadın – erkek arasındaki o karmaşık ilişkidir. Bu iki cins ne birbirleriyle ne de birbirleri olmadan yaşayabilmektedir. Bunun yanı sıra kadın – erkek ilişkilerine bakış açımızı yenilememizi sağlayan bir çok da film çekilmektedir. Bunlar genellikle romantik türde Fransız sinemasına aittir. Fakat bu sefer ki Çılgın Kalabalıktan Uzak 2015 Full izle filmimiz Amerika – İngiltere ortak yapımı bir romantik – dram filmidir. Aynı zamanda kadın – erkek arasındaki ilişkilere farklı bir açıdan bakmamızı sağlayacak olan bir filmdir.

Sizlere Çılgın Kalabalıktan Uzak 2015 izle filminin hikayesini ve vermek istediği ana mesajı kısaca anlatmak istiyorum. Günümüz iletişim çağıyla birlikte kadın – erkek ilişkileri arasındaki çıkmaz gittikçe artmıştır. Günümüz güncel tartışma konusu ise tek eşlilik ile çok eşlilik arasındaki tercih meselesidir. Çok eşli olmak doğu toplumlarında her ne kadar erkek için bir marifet olarak sayılsa da kadınlar için katıksız bir ölüm meselesidir. Bu durum da başlı başına bir çelişkidir. Filmimizin Baş kahramanı Bathsheba Everdene adlı genç güzel ve tutkulu bir kadındır. Onu diğer kadınlardan farklı kılan en önemli şey ise aynı anda 3 farklı karakterden erkekle birlikte olmasıdır. Bu erkeklerin karakterleri birbirinden her zaman farklıdır. Kimi olgundur kimi tembel kimi akıllıdır kimi saf kimi tutkuludur kimi pasif. İşte bu farklı kimlikteki adamlarla ruhunun gelgitlerini yok etmeyi amaçlayan bu tutkulu kadın elbette yanlış yolda olduğunu geç de olsa bir gün fark edecektir. Ama bakalım iş işten geçecek midir ?

Çılgın Kalabalıktan Uzak 2015 Full hd izle filmi günümüz döneminden çok uzakta İngiltere de geçiyor. Filmin yapımcılığını ise tarihsel ve insanı olarak da birbirine yakın olan ABD ve İngiltere ortak yapıyor. Bu farklı dram filminin yönetmenlik koltuğunda Thomas Vinterberg adlı genç bir Avrupalı sinemacı yer alıyor. Filmin senaristliğin ise David Nicholls ve Thomas Hardy ikilisi üstleniyor. Vizyona giren ve çiftler tarafından da oldukça beğenilen filmin ımdb puanı 7,1 şeklinde notlandırılmıştır.

Bu tarz dram türünde ve kadın – erkek ilişkilerini işleyen yapıtlara nazaran yüksek maliyetli ve yüksek ımdb puanına sahip olan bir iş olmasının yanı sıra sinema eleştirmenlerine göre farklı bir hikaye yapısına ve kurguya da sahip. Tüm bu yönleriyle de seyirciyi kendine çekmeyi başaran bu eşsiz yapıtı siz değerli izleyicilerimiz için paylaşıyoruz.

Tür: 2015 Filmleri, Dram Filmleri

Yapım: 2015

IMDB Puanı: 7.1

Yönetmen: Thomas Vinterberg

Oyuncular: Carey Mulligan , Michael Sheen , Juno Temple , Tom Sturridge , Matthias Schoenaerts

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?