Sitemizde şuan toplam 1003 film bulunmaktadır.

Çikolatadan Daha Tatlı HD izle | Erotik Film izle

11.799
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Çikolatadan Daha Tatlı HD izle | Erotik Film izle

Erotik filmlerin bir çok farklı ve ilginç konuları vardır. Bu konular direk olarak hayattan ve insanların tercihlerinden ilham alınarak senaristler tarafından yapılır. Son yıllarda özellikle lezbiyen ilişkileri konu alan filmlerin sayısı artmıştır. Kadın kadına duygusal ve cinsel yakınlaşmayı dramatik boyutta karşımıza çıkaran bu filmler büyük ilgi görmektedir. Çikolatadan Daha Tatlı izle filmi de tam bu söylediklerimizin ışığında lezbiyen ilişkileri konu alan bir erotik filmdir.

Sizlere hikaye olarak pek farklı gelmeyecek bu filmin konusundan ve daha iyi olaya hakim olabilmeniz için hikayenin genel akışından kısaca bahsetmek istiyorum. Maggie adında genç ve güzel bir kız üniversiteyi okumak için Kanada ‘ ya gider. Burada ailesinden uzakta yaşayan genç kız geçimini de sağlamak için bir kitapçıda çalışmaya başlar. Kısa zamanda okulu ile olan bağlarını koparan kız tamamen kitapçıya odaklanır. Çikolatadan Daha Tatlı full izle filminin konusunun lezbiyen ilişkiler olduğundan daha önce bahsetmiştik. Maggie kitapçıya gelen kadınlarla gel zaman git zaman yakınlaşmaya başlar ve kadınlardan duygusal anlamda hoşlandığını hisseder. Bir gün kitapçıya gelen bir kıza tutulan Maggie büyük bir aşka yelken açar.

Çikolatadan Daha Tatlı full hd izle filmi 1999 Kanada yapımı bir erotik filmdir. Erotik film sektöründe Amerika kıtasının genel olarak Avrupa kıtasına oranla daha başarısız olduğu bilinir. Kanada sinemasının da pek denemediği bu türde yapılan ilk erotik film olma özelliğini taşıyor olabilir bu film. Filmin yönetmenlik koltuğunda ünlü sinemacı Anne Wheeler yer alıyor.

1990 lı yılların etkileyici hikayelerine sahip bir erotik film olmasa da gerek yönetmen Anne Wheeler ‘ in titiz çalışması ve farklı seçimleri gerekse yapımcının güzel oyuncu seçimleriyle ortaya oldukça kaliteli bir iş çıkmışa benziyor. Bunun yanı sıra filmin oyuncu kadrosunda Wendy Crewson , Christina Cox , Karyn Dwyer , Veena Sood , Marya Delver gibi Kanadalı önemli isimler yer alıyor. Ayrıca film 6,2 gibi bir ımdb puanına sahiptir.

Tür: Dram Filmleri, erotik filmler, Türkçe Dublaj Filmler, yetişkin filmleri

Yapım: 1999 - Kanada

IMDB Puanı: 6.2

Yönetmen: Anne Wheeler

Oyuncular: Wendy Crewson , Christina Cox , Karyn Dwyer , Veena Sood , Marya Delver

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?