Sitemizde şuan toplam 1003 film bulunmaktadır.

Chasing Ghosts – Hayalet Peşinde 2015 Türkçe Dublaj Full izle

189
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Chasing Ghosts – Hayalet Peşinde 2015 Türkçe Dublaj Full izle

Filmin adına bakarak korku ve gerilim türünde hayaletlerin ve zombilerin içinde koşturdukları bir film düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Chasing Ghosts – Hayalet Peşinde 2015 Türkçe Dublaj izle filminin öyküsü hayallerinin peşinden koşan tarihin en genç ve başarılı sinema yönetmeni olan bir çocuğun başarı öyküsünden ibarettir.

Chasing Ghosts – Hayalet Peşinde 2015 Full izle filmi dram türünde oldukça başarılı bir yapıt olarak karşımıza çıkıyor. Farklı bir konusu var ve bu yönüyle bir biyografik film gibi görünse de aslında bundan çok da uzakta olan kaliteli bir sinema işi. Henüz 11 yaşında bir çocuk hayatta ne başarabilir ? Okumayı söker , paylaşmayı öğrenir iyi top oynar kitap okur ve buna benzer diğer türlü normal aktiviteler. Çoğu aileler bu tarz işleri yapan çocuklarını zaten başarılı saymaktadır. Ama 11 yaşında hayallerinin peşinden giden bir çocuk düşünün. Kafasına koyduğu şey ise en genç ve başarılı yönetmen olmaktır. Eline aldığı kamerasıyla ise işe hemen koyulmuştur. Chasing Ghosts – Hayalet Peşinde 2015 izle filmi işte bu olağan üstü başarı öyküsünün üzerine kurulmuş harika bir dram yapımı olarak karşımıza çıkıyor.

2015 yılının en ilgi çekici filmlerinden birisi olarak karşımıza çıkan film Amerika yapımı bir dram filmidir. Filmin yönetmenlik koltuğunda genç ve başarılı sinemacı Joshua Shreve oturmaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Frances Conroy , Robyn Lively , W. Earl Brown , Toby Nichols , Tim Meadows ekip çalışmasına oldukça yatkın ve disiplinleriyle tanınan kaliteli isimler yer almaktadır. ımdb punı 6,1 olan film inanın bundan daha fazlasını hak eden oldukça kaliteli bir film olmuş. Gişede şuana kadar gösterdiği performansta bu durumu kanıtlayan en büyük etken olarak karşımıza çıkmış durumdadır

Tür: 2015 Filmleri, Dram Filmleri, Komedi Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler

Yapım: 2015 - ABD

IMDB Puanı: 6.1

Yönetmen: Joshua Shreve

Oyuncular: Frances Conroy , Robyn Lively , W. Earl Brown , Toby Nichols , Tim Meadows

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?