Sitemizde şuan toplam 1003 film bulunmaktadır.

Bu Nasıl Boşanma 2015 Türkçe Dublaj Full izle

154
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Bu Nasıl Boşanma 2015 Türkçe Dublaj Full izle

Ülkemizde ve dünyada son zamanlarda eşlerin boşanma olayları gittikçe artmaktadır. Bu durum çocuk sahibi olmayan çiftler için bir nevi daha kolay görünse de çocuk sahibi olan çiftler için başlı başına bir arap saçına dönme durumuna dönüşebilir. Bu kötü durumdan çocukların psikolojisinin kötü etkilenmesi bir yana ailelerin özellikle çocukların kimde kalacağına dair yaptıkları tartışmalar suyu bulandırmaktadır. Bu Nasıl Boşanma 2015 Türkçe Dublaj izle filminin konusu ise bu ana düzlemde sizlerle buluşuyor.

Filmin konusuna kısaca değinecek olursak boşanma olaylarını eleştiren ve ailelerin tutumlarına komediyi kullanarak anlayana sert göndermeler barındıran satirik bir film olmuş Bu Nasıl Boşanma 2015 Full izle filmi. Boşanmaya karar veren Florence ve Vincent Lorey birbirinden tiksinen iki karı kocadır. Bu ilişki artık bitmiştir fakat arada çocuklar vardır. Çocukların velayetinin yanı çocukların boşanma gerçekleştikten sonra kimde kalacağı konusunda bir türlü anlaşamamaları durumu komik ve farklı bir boyut getirmektedir. Bu durumu da yönetmen eleştirel bir niteliğe büründürerek bizlere aktarmayı başarmıştır.

2015 Fransa yapımı filmin aslında bir nebze de olsa kadın – erkek ilişkilerine yaptığı göndermelerle Fransız sinemacılarının hastalığı olan bu konuyu yine bir şekilde işlemeyi başarmıştır. Fakat bu sefer araya ailesel bağları da katan Fransızlar istemeden de olsa biraz ciddileşmişler ve komediyi de işin içine katarak kaliteli bir iş ortaya çıkarmışlar gibi görünüyor ilk bakışta.

Bu Nasıl Boşanma 2015 full hd izle filminin yönetmenlik koltuğunda Martin Bourboulon gibi romantik komedinin usta ismi yer alıyor. Bunun yanı sıra filmin oyuncu kadrosunda Alexandre Desrousseaux, Laurent Lafitte, Marina Foïs gibi Fransız sinemasının adeta göz bebeği genç isimler yer alıyor. Film için belirlenen ımdb puanı 6,4.

Tür: 2015 Filmleri, Dram Filmleri, Komedi Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler

Yapım: 2015 - ABD

IMDB Puanı: 6.4

Yönetmen: Martin Bourboulon

Oyuncular: Alexandre Desrousseaux, Laurent Lafitte, Marina Foïs

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?