Sitemizde şuan toplam 1003 film bulunmaktadır.

Bir Gece 2015 Filmi Full HD 720p İzle

518
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Bir Gece 2015 Filmi Full HD 720p İzle

Bir Gece 2014 yapımı olan yerli dram, polisiye filmi 2 Ocak 2015′ te vizyona girmektedir. Bir Gece Filmi özetine gelecek olursak Sandra’yı demokratik günler bekliyor. İki Gün, Bir Gece filmi inanılmaz derecede basit ama kaliteli bir senaryoya sahip. Bir şirkette çalışan Sandra, yüksek maaş alan kişilerden biridir. Ve şirketin acilen gider kısıtlamasına gitmesi gerekiyordur. Bunun için de iki seçenekleri vardır. Birincisi; bütün çalışanlara verilen maaş bonuslarını iptal etmek. İkincisi ise; Sandra’yı işten çıkarmak. Yöneticiler buna kendileri karar vermek yerine, çalışanlara oylama yaptırırlar. Birinci oylamada kazandığı paranın azalmasını istemeyen kişiler, yani çalışanların çoğu Sandra’nın işten çıkarılmasına oy kullanırlar. Ancak Sandra ikna kabiliyeti yüksek bir kişidir. İlk oylamanın sonrasında bir oylama daha yapılması için herkesi ikna etmeyi başarır. İkinci oylamanın yapılmasına iki gün, bir gecesi vardır yani bir hafta sonu. Bu süre boyunca bütün çalışanlarla görüşecek ve onları maaş bonuslarından vazgeçmeye ikna etmeye çalışacaktır. Ki bu hiç de kolay olmayacaktır. Sandra işini kaybederse ailesi çok zor bir duruma düşecektir, bununda farkında olarak kişilik analizlerini en detaycı şekilde ve zekasını sonuna kadar kullanarak ikna çalışmalarına başlayacaktır.
İnsan psikolojisinin iyi bir anlatımı olarak gösterilebilecek İki Gün, Bir Gece’yi full hd izle. Filmleri birden fazla alternatif kaynakta bulabilirsiniz. Kısım kısım veya tek parça izle seçenekleri yer almaktadır. 2014 yılının en iddalı yapımlarından biri olan İki Gün, Bir Gece’yi indirmeden izle imkanını sitemizde bulabilir, donmadan, kesintisiz şekilde ve HD kalitede seyredebilirsiniz.
Bir Gece 2015 Filmi ni sitemizden ‘ Bir Gece 2015 Filmi Full HD 720p İzle ‘ başlığı ile izledikten sonra aşağı inerek yorum atarak görüşlerinizi bildiriniz. hdfilmdenizi.com iyi seyirler diler !

Tür: 2014 Filmleri, 2015 Filmleri, Dram Filmleri, Polisiye Filmleri

Yapım: 2014, Vizyon: 2015

Yönetmen: Ulaş Yiğit Ülker

Oyuncular: Wilma Elles , Muhammed Cangören , Hakan Eratik , Adem Yılmaz , Ali Pınar

Etiketler: , , , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?