Sitemizde şuan toplam 1003 film bulunmaktadır.

Backmask — Şeytanın Gecesi 2015 Full izle

385
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Backmask — Şeytanın Gecesi 2015 Full izle

Bu yılın ilginç yapımlarından birisi olan Backmask — Şeytanın Gecesi 2015 Full izle filmi konu itibariyle tam anlamıyla klişe olarak adlandıracağımız korku ve gerilim türünde bir yapım olarak karşımıza çıkıyor. Amerikan sinemasının korku türünde üretken olmamasına hep aynı klişe hikayeler üzerinden gitmesi getirilen oldukça haklı bir eleştiriye kanıt sağlıyor bu film.

Backmask — Şeytanın Gecesi 2015 Full hd izle filminin konusundan uzunca burada bahsetmek istiyorum. Kasabanın civarında terk edilmiş bir bina da bir grup gencin kafalarını iyi yapıp ruh çağırmasıyla gerçekleşen paranormal olayları işleyen bir yapım olmuş. Konu eminim hepinize tanıdık gelmiştir. Çünkü çoğu Amerikan yapımı korku filminin çıkış noktası bu tarz hikaye üzerine kuruludur. Filmin konusuna tekrardan dönmek gerekirse gençler yaptıkları hatayı anlamışlar fakat iş işten geçmiştir. Bu bina geçmişte akıl hastalarının yaşadığı ve çeşitli gizemlere sahip bir binadır. Bu geçmişle yüzleşmeden bu kördüğümden kurtulamayacağını anlayan gençlerin her anı ölüm ile burun burunadır. Bu arada çağırdıkları ruh ise onları kırmayıp gelmiştir.

2015 Amerikan yapımı Backmask — Şeytanın Gecesi 2015 izle filmi sizlere klişe bir hikayeden çok farklı çekim teknikleri ve ses efektleri ile değişik bir korku filmi deneyimi yaşatmaya çalışacaktır. Ağustos ayında vizyona giren filmin gişe performansı Amerika da şimdilik fena değildir. Senaryoyu kaleme alan isim Tom legry, yönetmenliği üstlenen kişi ise Marcus Nispel’ dir. Bunun yanı sıra filmin oyuncu listesinde Jenny Shakeshaft , Brittany Curran , Stephen Lang , Kelly Blatz , Gage Golightly gibi isimler vardır ve güzel bir cast oluşturulmuştur.

Tür: 2015 Filmleri, Gerilim Filmleri, Korku Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmler

Yapım: 2015 - ABD

IMDB Puanı: 4.8

Yönetmen: Marcus Nispel

Oyuncular: Jenny Shakeshaft , Brittany Curran , Stephen Lang , Kelly Blatz , Gage Golightly

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?