Sitemizde şuan toplam 1003 film bulunmaktadır.

Aşk ve Merhamet 2015 Full HD izle

3.258
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Aşk ve Merhamet 2015 Full HD izle

Aşk ve Merhamet 2015 Full HD izle filmi herkesin tanıdığı ve hayatındaki müzikleri bir kez olmuş dinlediğiniz müzisyen Brian Wilson’ın hayatını ele almaktadır. 60’ların ünlü müzik grubu The Beach Boys grubu şu an bile bir çok kişi tarafından dinlenmektedir. Filmimizde de sanatçımızın bu grupta bulunduğu zamanki zamanlar ele alınıyor. O dönemin kıyafetleri , insanları hakkında da bilgilenmemizi sağlayan bu film izleyenlerinden tam not almaktadır. Bilindiği üzere Brian Wilson yazmış olduğu söz ve müzikler ile ünlenen bir sanatçıdır. Tabi bu başarının arkasında korkunç psikolojik sorunlar ve gerçekler vardır. İyi bir çocukluk geçirmeyen Brian Wilson geçmişte çocukken yaşamış olduğu problemler onu ünlü bir solist olduğunda bile peşini bırakmamaktadır. Yaşanan ve unutulamayan bu sorunlar artık patlak vermiştir. Brian Wilson hem müzisyenlik hayatında hem de sosyal yaşamında bu sorunlarla yüz yüze gelmektedir ve artık tedavi olması gerektiğinin farkına varmıştır.

Aşk ve Merhamet türkçe dublaj izle filminde Brian Wilson başladığı tedaviler sırasında artık hayatının değiştireceği o insanla tanışır. Melinda Ledbetter’a gördüğü ilk an aşk ile bağlanan Brian Wilson ‘ın yaşamış olduğu sorunların üstesinde gelirken bu aşkın ona kattıklarını izlemek sizi derinden etkileyebilir. Zaten günümüzde biyografi konulu film hikayeleri bir çok seyirciden tam not almış ve devamının gelmesi konusunda da isteklerde bulunmuşlardır. Özellikle bu biyografi ünlü bir müzisyen hakkında olunca izlemesi daha da bir şahane ve keyifli hale gelmektedir. Çekimler sırasında da bir çok keyifli anın yaşandığı sosyal medya üzerinden görüp film hakkında da az çok bilgi sahibi olabilirsiniz.

Aşk ve Merhamet 720p izle filminde ünlü sanatçının gençliğinin bulunduğu sahnelerde genç yıldız Paul Dano can verirken tedavi olduğu önemlerde usta oyuncu John Cusack candırmaktadır. Bir çok ödül almış bu baş yapıtı izlemekte bıkmayacaksınız. Her saniyesinde kendinizden de bir şeyler bulacağınız filmde şimdiden sizlere iy seyirler dileriz…

Tür: 2015 Filmleri, Biyografi Filmleri, Dram Filmleri

Yapım: 2014, 2015 - ABD

Yönetmen: Bill Pohlad

Oyuncular: Paul Dano , John Cusack , Elizabeth Banks , Paul Giamatti , Jake Abel

Etiketler: , , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?