Sitemizde şuan toplam 1003 film bulunmaktadır.

Annem ve Babam Üniversitede 2014 Türkçe Dublaj Full izle

400
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Annem ve Babam Üniversitede 2014 Türkçe Dublaj Full izle

Fransız romantik komedisi tadında Amerikan aile filmi olmayı başarmış komedi içerikli bir film karşımızda yer alıyor. Bir hafta sonu ailece oturup izlenilebilecek bir film olan Annem ve Babam Üniversitede 2014 Türkçe Dublaj izle filmi özellikle çocuklar ile ailelerinin birbirlerini daha iyi anlamalarına yardımcı olacak mesajlar içeren ilginç bir yapım olmuş.

Annem ve Babam Üniversitede 2014 izle filminin isminden de anlaşılacağı üzerine ilginç bir hikayesi vardır. Sizlere bu hikayeden bahsetmek istiyorum. Bazı aileler çocuklarının üzerine haddinden fazla titrer hatta bu durum bunaltıcı etki bile yaratabilir bazı anlarda çocukların üzerinde. Bu tarz bir hikayeye konuk olacağız. Mekan ve Mike de üniversite çağına gelmiş ikiz kardeşlerdir. Aileleri üzerlerine o denli titremektedirler ki onlarla birlikte üniversiteye gitmeye ve çocukları okula adapte olana kadar onlara eşlik etmeye karar verirler. Tabi bu durum tahmin edebileceğiniz üzere bir çok komik olaylar zincirinin başlamasına sebep olacaktır.

İlginç bir aile ve komedi filmi olan Annem ve Babam Üniversitede 2014 Full izle filmi derinde verdiği güçlü manevi mesajlar ile de izlenilesi olmayı başarmış bir film olma özelliğine sahiptir. Filmin senaristliğini üstlenen Lincoln Lageson bu tarz manevi ailesel bağlara oldukça çok önem verdiğini her fırsatta dile getiren bir sinema adamı . O nedenle filmin bu denli bir konuya sahip oluşu senaristi tanıyanları hiç mi hiç şaşırtmamışa benziyor.

2014 Amerikan yapımı olan filmin yönetmenlik koltuğunda ise Ron Oliver oturmuş. Özellikle disiplinli yanları ve uzun set saatleri ile bilinen yönetmen çalışanlarını çileden çıkarmasıyla ünlüdür. Fakat bu eğlenceli filmin atmosferinden olacak ki Oliver’in setinden hiç bir kovulma haberi gelmedi. Filmin oyuncu kadrosunda Kristy Swanson , Paul Butcher , Tessie Santiago , Scott Grimes , Allie Gonino gibi filmden de anlayacağınız üzere oldukça başarılı işler çıkarmış oyunculardır.

Tür: 2014 Filmleri, Aile Filmleri

Yapım: 2014 - ABD

IMDB Puanı: 5.5

Yönetmen: Ron Oliver

Oyuncular: Kristy Swanson , Paul Butcher , Tessie Santiago , Scott Grimes , Allie Gonino

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?