Sitemizde şuan toplam 1003 film bulunmaktadır.

Abzurdah 2015 Full izle

7.429
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Abzurdah 2015 Full izle

Ergenlik döneminin vücudumuza ve kafamıza olan etkileri herkes tarafından bilinir. Özellikle bu dönemde kız çocuklarının yaşadığı olgunlaşma ve cinsel isteklerinin artışı ise başlı başına bir olaydır. Abzurdah 2015 Full izle filmi tam da bu konuyu ilginç bir bakış açısı ile işleyen erotik bir filmdir.

Abzurdah 2015 Full hd izle filminin konusundan sizlere bahsetmek ve film hakkında sizleri az da olsa fikir sahibi yapmak istiyorum. Günümüzde internetin kadın-erkek ilişkilerinde ne denli büyük rol oynadığı bilinir. Çoğu çift buradan tanışır ama bunlar pek ciddi ilişki için değildir. Genç bir kız da bu sitelerden birinde tanıştığı olgun bir erkeğe aşık olur. Ergenliğin de etkisi ile adamla cinsel birliktelik yaşamak isteyen kızın ilginç hikayesi sizleri bekliyor. Adam kızı dilediği gibi kullanır ve onunla tüm fantazilerini hayata geçirir. Kız bu durumdan ise pek şikayetçi değildir.

Abzurdah 2015 izle filmi 2015 Arjantin yapımıdır. Güney Amerika yani latin insanının o içleri kıpır kıpır eden sıcak kanlı halleri filme oldukça yansımış görünüyor. Film erotik türde yapılmış oldukça kaliteli bir yapıma benziyor. Ayrıca filmin ilginç bir noktası da Cielo Latini adlı bir kadının kendi yaşadığı hayat hikayesidir. Bu durum insanları oldukça heyecanlandırmıştır. Filmin yönetmeni Daniela Goggi. Oyunuları ise Gloria Carrá, Zoe Hochbaum, Paula Kohan, Esteban Lamothe, Rafael Spregelburd, María Eugenia Suárez, Malena Sánchez gibi Arjantin sinemasının önemli isimleridir.

Tür: 2015 Filmleri, Dram Filmleri, erotik filmler, yetişkin filmleri

Yapım: 2015 - Arjantin

IMDB Puanı: 5.7

Yönetmen: Daniela Goggi

Oyuncular: Gloria Carrá, Zoe Hochbaum, Paula Kohan, Esteban Lamothe, Rafael Spregelburd, María Eugenia Suárez, Malena Sánchez

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?