Sitemizde şuan toplam 1003 film bulunmaktadır.

7 Cases – 7 Çanta 2015 Full İzle

1.363
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
7 Cases – 7 Çanta 2015 Full İzle

Suç ve gerilim türünde bir film sizlerle buluşuyor. İnsanlar gerçek hayatlarında yapamayacakları şeyleri filmlerde ve kitaplarda karşılarında gördüklerinde onları ilgiyle izlerler ve kendilerini onların yerine koyarlar. Suç türünde bir sinema film geleneği ve edebiyatta bu türde yazılan romanlarda bu şekilde ortaya çıkmış ve bu nedenle sevilmektedir. 7 Cases – 7 Çanta 2015 Full İzle filmi de bu türde yapılmış başarılı bir filmdir.

Sizlere filmin konusundan bahsedeceğim. 7 Cases – 7 Çanta 2015 İzle filminde geçmişte suç dünyasında nam salmış iki büyük soyguncunun hikayesine tanık olacağız. Adeta soygunculuk işinde iki yaşlı kurt olan bu ikili yakın zamanda illegal tarzdaki bu işleri bırakmalarına rağmen piyasadan kendilerini kurtaramamışlardır. Oldukça güçlü bir isimden güzel bir teklif almışlardır. Bu teklife göre son bir soygun yaparak güzel bir para elde edeceklerdir. Bu teklifi iki yaşlı kurt derhal kabul eder ve işe koyulurlar.

Planlar hazırlanır her şey tamamdır. İşler yolunda giderse banka soygununu kolayca gerçekleştireceklerdir. Fakat işler yolunda gitmez. Tahmin etmedikleri aksilikler yaşanır. Artık soygun değil hayatları da tehlikededir. 7 Cases – 7 Çanta 2015 Full hd İzle filminin yönetmenlik koltuğunda Sean J. Vincent oturuyor. Filmin senaryosu da aynı isim tarafından kaleme alınmıştır.

2015 İngiltere yapımı suç – aksiyon ve gerilim türündeki filmin oyuncu kadrosunda Dave Vincent Philips, Paul Cooper, Steven Berkoff gibi İngiliz sinemasından önemli isimler yer alıyor. Bunun yanı sıra 5,1 gibi bir ımdb puanına sahip filmin gişe başarısı fena değildir.

Tür: 2015 Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2015 - İNGİLTERE

IMDB Puanı: 5.1

Yönetmen: Sean J. Vincent

Oyuncular: Dave Vincent Philips, Paul Cooper, Steven Berkoff

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?