Sitemizde şuan toplam 1003 film bulunmaktadır.

13 Sins – 13 Günah 2015 Full İzle

254
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
13 Sins – 13 Günah 2015 Full İzle

Günahlar ve sevaplar. Yıllarca insanlara öğretilen iki temel davranış durumudur. İlkinden uzak durup ikincisiyle kaynaşmak ise sanırım dünyada yaşayan insanlara gönderilen tüm dinlerin birleştiği ender ortak noktalardan birisidir. İnsanın yaptığı hatalar onların günah işlemesine yol açar. Bu durum pişmanlığa yol açsa da artık geri dönüş mümkün değildir. İnsan bu dünyada değilse hiç değilse öteki dünyada yaptığı kötülüklerin bedelin ödermiş. 13 Sins / 13 Günah 2015 Full İzle filmi de tam olmasa da genel mantıkla bu tarz bir konu üzerine kuruludur.

13 Sins / 13 Günah 2015 Türkçe Dublaj İzle filminin konusundan sizlere bahsetmek istiyorum. Gerçekten ilginizi çekecek oldukça farklı bir senaryo kaleme alınmış durum da David Birke ve Eakasit Thairatana isimleri tarafından yazılan metinlerde. Şöyle düşünmenizi isteyeceğim. Maddi sıkıntı içerisinde ve paraya ihtiyacı olan birisisiniz. Ve aldığınız bir telefonla ihtiyacınız olan hatta ihtiyaçtan fazlasını elde etmenin kolay yolları sizlere anlatıyor. Bu telefon adeta bir talih kuşu oluyor. Maddi zorluk içerisindeki adam aldığı telefonda uzun zamandır bir televizyon programı tarafından takip edildiğini ve gizli bir şekilde görüntülendiğini öğrenir. Bu durum ilk başlarda onu sinirlendirip ürkütecektir. Ardından telefonun diğer ucundaki ses adama büyük ödülü kazanması için yapması gereken 13 görevden bahseder. Her görevi yaptıktan sonra hesabına parası yatan adam keyifle tamamladığı görevlerinin ardından oldukça ürkütücü bir şekilde parasını kullanamaz. Bunun sebebi ise filmin içerisinde görevlerin ne olduğunda gizli gibi görünüyor.

13 Sins / 13 Günah 2015 Full hd İzle filminin 2014 yılı içerisinde Amerika da çekimleri yapılmış gerilim psikolojik ve korku türlerinde oldukça farklı bir yapım olarak karşımıza çıkıyor. Çeşitli sebeplerden dolayı vizyonu 2015 Ağustos ayına sarkan filmin merakla bekleyeninin oldukça fazla olduğunu her fırsatta duyuyoruz. Çünkü bu kaliteli ve farklı yapımı izlemek oldukça önemlidir. Senaryoyu yönetmenliği üstlenen Daniel Stamm ile birlikte David Birke ve Eakasit Thairatana üstlenmiştir. Bu üçü de filme farkını ortaya koymuştur.

13 Sins / 13 Günah 2015 İzle filminin oyuncu kadrosu ise bir hayli kalabalık görünüyor. Listede Mark Webber , Devon Graye , Ron Perlman , Tom Bower , Rutina Wesley gibi isimler yer alıyor. Bunun yanı sıra filmin 6,3 oranındaki ımdb başarı puanı ise bu tarz gerilim ve korku türündeki filmleri düşündüğümüzde hiç de yadsınacak bir puan değildir. Yani her anlamıyla farklı ve başarılı bir yapım sizleri beklemektedir. Hdfilmdenizi.com ailesi sizlere bu sinema keyfini sunmaktan gurur duyar ve iyi seyirler diler.

Tür: 2015 Filmleri, Gerilim Filmleri, Korku Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmler

Yapım: 2014 - ABD

IMDB Puanı: 6.3

Yönetmen: Daniel Stamm

Oyuncular: Mark Webber , Devon Graye , Ron Perlman , Tom Bower , Rutina Wesley

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?